Nové paměťové moduly zvyšují výkon druhé generace procesorů AMD EPYC

Paměť Server Premier se vyrábí vždy ze stejných komponent / Kingston
Paměťové moduly Kingstone Server Premier jsou navrženy speciálně tak, aby naplno využily předností nejnovější osmikanálové serverové mikroarchitektury společnosti AMD.

Při rychlosti 3200 MT/s, podporované nejnovější rodinou procesorů AMD EPYC, nabízí každý modul DIMM maximální šířku pásma 25,6 GB/s. Použití několika těchto modulů v multikanálovém provozu přináší výrazné zvýšení výkonu dnešních serverových aplikací, které intenzivně využívají operační paměť.

Kingston je již více než tři desetiletí oblíbenou značkou pamětí, kterou si zákazníci vybírají k provozu svých datových center. Paměť Server Premier se vyrábí vždy ze stejných komponent, aby se zajistily konzistentní vlastnosti značky a revize DRAM, a prochází přísnými dynamickými zahořovacími testy kvůli odhalení prvotních závad a vyřazení nevyhovujících kusů ještě před expedicí z výroby.

Důležitou součástí procesu výrobních testů je simulace pracovní zátěže na stejných základních deskách, jaké se používají v datových centrech zákazníků.

„Své nejnovější 3200MT/s paměťové moduly jsme pečlivě otestovali a jsou připraveny k nasazení na serverech používajících „Rome“, novou 2. generaci procesorů AMD EPYC,“ upřesňuje Marco Ziegler z Kingston EMEA. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama