Nové Mesh WiFi repeatery AVM umožňují zvýšit dosah vaší sítě

Model je vybaven Gigabit LAN portem pro Ethernet připojení po kabelu / AVM GmbH
Pokud je potřeba zvýšit pokrytí lokální sítě, je jedním z vhodných řešení některé ze zařízení řady AVM FRITZ!WLAN Repeater.

Během letošního léta uvedla německá společnost AVM GmbH do prodeje dva nové modely, které se vyznačují velmi snadnou instalací, kompaktními rozměry, nízkou spotřebou energie a vysokou spolehlivostí.

Výkonnější AVM FRITZ!Repeater 1200 pracuje jako Mesh WiFi Repeater pro pásmo 2.4 GHz a 5 GHz s maximální přenosovou rychlostí až 1,266 Mbit/s (2 x 2 Wireless AC + N). Navíc je vybaven i Gigabit LAN portem pro Ethernet připojení po kabelu.

Pro méně náročné použití slouží cenově více příznivý AVM FRITZ!Repeater 600. Jedná se o Mesh WiFi Repeater pracující v  pásmu 2.4 GHz s maximální přenosovou rychlostí 600 Mbit/s (4 x 4 Wireless N). 

Hlavní předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS.

Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama