Nejtenčí externí přenosný disk s kapacitou 5 TB je vybaven konektorem USB 3.0

Nové externí disky poskytují dodatečnou ochranu uloženého digitálního obsahu / Western Digital
Známá řada My Passport společnosti Western Digital se nyní rozšířila o nejtenčí externí přenosný disk s kapacitou 5 TB na světě. Disk je tenký jen 19,15 milimetrů a vejde se pohodlně do dlaně jedné ruky.

Nové stylové disky této řady jsou tedy k dostání v kapacitách až 5 TB. Řada My Passport je nabízena v atraktivních nových barevných odstínech včetně černé, modré a červené. Verze My Passport for Mac je v temně modré barvě.

Disky My Passport jsou naformátované pro Windows 10 a mají konektor USB 3.0 zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0. My Passport for Mac je formátován pro macOS Mojave a má USB-C konektor, je tedy ihned po rozbalení připraven pro použití.

Uvedené externí disky poskytují také dodatečnou ochranu uloženého digitálního obsahu a to díky softwaru WD Security (ochrana heslem a 256bitové hardwarové šifrování AES), možnost zálohovat obsah sociálních médií a cloudových úložišť (jako je Facebook, Dropbox and Google Drive) a mají také ovládací software WD Drive Utilities. Na nové externí disky je poskytována tříletá záruka.

Nové externí disky My Passport budou dostupné prostřednictvím internetových obchodů a vybraných prodejců, ceny budou začínat na 1 790 Kč pro 1TB model a končit na 4 780 Kč pro model 5 TB. U modelu My Passport for Mac je doporučená koncová cena 4 870 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama