Nový kamerový stabilizátor s multifunkčním dotykovým displejem a kruhovým ovladačem

Stabilizátor je určen pro zařízení do hmotnosti 4,6 kilogramu / Feiyutech
Na český trh právě přichází nový stabilizátor pro fotoaparáty a kamery s typovým označením AK4500. Stabilizátor je určen pro zařízení do hmotnosti 4,6 kilogramu.

Feiyutech AK4500 je stabilizátor, který zájemce přitáhne zejména svou výbavou, která je v dané kategorii nejširší na českém trhu. Gimball je už v základu vybaven dotykovým multifunkčním displejem a kruhovým ovladačem s možností namapování konkrétní funkce. 

Gimball má v základní výbavě rychloupínací desku kompatibilní se standardem Manfrotto a ARCA, které usnadňují použití pro širokou škálu různých zařízení.

Dalším prvkem v sadě je držák mobilního telefonu, který tak lze použít jako náhledový monitor. Doporučená cena základní sady AK4500 Essential je 14.990 Kč. 

Vybavenější AK4500 Kit obsahuje navíc šikmý odnímatelný držák, který rozšiřuje možnosti úchopu a slouží specielně k pořizování záběrů od země a jednoruční držák Hyperlink s ovládacím kolečkem, dálkovým ovládáním a pohybovými senzory.

Součástí je i jednotka bočního ostření Follow Focus 2, která umožňuje ovládání ostření přímo na stabilizátoru. Tato sada má doporučenou cenu 18.990 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama