Nové switche řady DGS-1250 mají hned čtyři 10G uplinkové porty

Switche jsou chráněny před zahlcením způsobeným hackerskými útoky / D-Link
Na tuzemský trh přicházejí Gigabit Smart Managed switche řady DGS-1250 od D-Linku, jež nabízejí čtyři 10G uplinkové porty, napájení připojených zařízení přes ethernetové kabely, vysokou hustotu portů a několik rozhraní pro správu provozu sítě.

Všechny modely obsahují čtyři 10G uplinkové porty, které zajišťují několikagigabitové širokopásmové připojení vhodné například pro replikace a zálohování dat, videa na vyžádání (VOD) a 10G připojení k serveru.

Sloty SFP+ umožňují uživatelům zvolit nejvhodnější médium pro přenos dat podle nároků připojovaného zařízení, aby nevznikaly úzké profily snižující výkon sítě. Všechny PoE switche řady DGS-1250 podporují standard IEEE 802.3af/at a mají PoE napájecí zdroj s celkovým výstupním výkonem až 370 W. To umožňuje napájet z jednoho switche několik PoE zařízení a instalovat je i na vzdálených místech bez nutnosti přístupu k elektrickým zásuvkám.
 
Řada DGS-1250 je vybavena kompletní sadou funkcí na 2. vrstvě (L2), jako jsou IGMP snooping, zrcadlení portů nebo implementace protokolů STP (Spanning Tree Protocol) a LACP (Link Aggregation Control Protocol), a také podporou statického směrování na 3. vrstvě (L3).

Díky inovativní funkci D-Link Safeguard Engine jsou switche chráněny před zahlcením způsobeným hackerskými útoky. Řada bezpečnostních a autentizačních funkcí zahrnuje protokol 802.1X pro autentizaci portů, ACL (Access Control List), prevenci ARP (Address Resolution Protocol) spoofingu (podvržení adresy) a IMPB (IP-MAC-Port Binding) ke zvýšení ochrany sítí.

Switche DGS-1250 lze ovládat prostřednictvím webového uživatelského rozhraní, nástroje D-Link Network Assistant (DNA) nebo speciálního konzolového portu. Nástroj DNA zajišťuje snadné nalezení všech Smart Managed switchů D-Link v rámci jedné L2 sítě a jejich současnou konfiguraci a údržbu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama