VisionBook 13Wg Pro Touch: Kovový dotykový notebook s hmotností 1,3 kilogramu

Srdcem notebooku je procesor Intel Celeron N4000 generace Gemini Lake / UMAX
Nový VisionBook 13Wg Pro Touch je ultrakompaktní notebook v kovovém šasi a dotykovým displejem. Díky mobilní technologi na bázi procesoru Intel Celeron N4000 (Gemini Lake) a hmotnosti pouze 1,3 kg jej oceníte hlavně na cestách a to zejména díky dlouhé výdrži na baterii až 8 hodin.

Úložiště 64GB EMMC je doplněno přídavným SSD slotem pro další rozšíření kapacity pomocí M.2 SSD karet. Model nabízí 13,3" Full HD IPS displej s rozslišením 1920 x 1080 pro práci i zábavu. Pro připojení externích zařízení je osazen 2 x USB 3.0 porty a lze jej připojit k externímu monitoru nebo HD televizi pomocí mini HDMI portu.

VisionBook 13Wg Pro Touch nabízí klávesnici s velkými a příjemnými tlačítky pro snadné a komfortní psaní. Klávesnice je umístěna po celé šířce notebooku. Oceníte také velký touchpad pro ovládání kurzoru na obrazovce.

Na spodní straně zařízení je přídavná pozice pro M.2 SATA SSD disk, do kterého lze instalovat rychlé přídavné úložiště pro zvětšení kapacity zařízení. 

Srdcem notebooku je nejnovější procesor Intel Celeron N4000 generace Gemini Lake, který je vyráběn na 14nm procesem s TDP 6W a nabízí uživatelům kromě výkonu také velmi úsporný provoz. Nový procesor slibuje o 20 % vyšší výkon proti předchozí generaci procesorů Apollo Lake.

Vyšší verzi dostala grafická výbava ve formě UHD Graphics 600 s podporou 4K videa. Operační paměť LPDDR4 má velikost 4GB a spolu s procesorem zajišťuje plynulý a úsporný provoz počítače. Model UMAX VisionBook 13Wg Pro Touch je již v prodeji i na tuzemském trhu, a to za 7 490 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama