BeoVision Eclipse: Konečně televizor s dokonalým Hi-Fi zvukem

Novinka představuje labužnický, obrazový i zvukový, zážitek. / Archiv LG
Když spojí své síly dvě přední světové značky, nemůže z toho pravděpodobně vzniknout špatný výrobek... Toto tvrzení 100 % potvrzuje výsledek dvouleté spolupráce společností LG a Bang & Olufsen. Jejich televizor má totiž nejenom výborný OLED displej, ale zejména propracovaný zvuk jako málokterý samostatný audiosystém.

Novinka nese označení BeoVision Eclipse a má skutečně špičkové parametry. Společnost LG zajistila, že nový 4K OLED televizor podporuje HDR nebo Dolby Vision. 

O akustickou preciznost novinky se pak postarala samozřejmě společnost Bang & Olufsen. Dle výrobce půjde o skutečně výkonný audio systém, kdy by měl použitý zesilovač dodávat v maximu až 450 W. Pokud vám nebude stačit zabudovaný zvukový procesor, můžete zvuk posílit až o osm dalších externích bezdrátových reproduktorů.

Zmíněný luxusní obraz a hlavně zvuk má ovšem jedno velké negativum, a tou je samozřejmě cena: u menšího 55“ modelu televizoru se vyšplhá lehce pře 9.000 Euro, u většího 65“ modelu si pak budete muset připravit skoro 13.000 Euro (tedy cca 340.000 Kč).

Málokterá televize kombinuje špičkový obraz a zvuk jako BeoVision Eclipse.

Bang & Olufsen (B&O) je dánská společnost, vyrábějící již téměř sto let spotřební elektroniku, v současnosti produkujue zvukové komponenty, televizory a telefony. Bang & Olufsen byla založena již v roce 1925 Peterem Bangem a Svendem Olufsenem. Spolupráce společností LG a Bang & Olufsen na televizoru BeoVision Eclipse začala praktick od nuly již v roce 2016.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama