Přichází stereosystém s čistým zvukem, navíc s minimálním zkreslením

Je libo prostorový zvuk? / Archiv Panasonic
Již na konci září by se měl na tuzemském trhu objevit nový kompaktní stereosystém Technics SC-C70. Ve výbavě tohoto povedeného modelu nechybí systém JENO (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation), který tlumí šum a nežádoucí efekt zvaný jitter, technologie LAPC (Load Adaptive Phase Calibration, adaptivní fázová kalibrace pro úpravu odporu reproduktorů) či kalibrační software Space Tune.

Novinka Technics SC-C70 umí také měřit proud i odpor integrovaných reproduktorů a podle toho upravuje zvukové charakteristiky.

Kvůli vylepšení prostorového efektu jsou nainstalovány před výškové membrány ještě speciální akustické filtry, které zvuk (zejména na vyšších frekvencích) přenášejí a prostorově rozptylují. Integrované ozvučné otvory navíc na těchto frekvencích minimalizují zvukovou fluktuaci.

Technics SC-C70 kalibruje zvuk podle tvaru a velikosti vaší místnosti.

K dosažení maximální zvukové kvality pomáhá i nová kalibrace pomocí softwaru Space Tune. Tento software si vytváří vlastní bezdrátovou síť, s jejíž pomocí koriguje audio parametry a tím upravuje charakteristiku zvuku na míru pro daný prostor.

Do výbavy patří rovněž funkce Apple AirPlay, umožňující snadný streaming z nejrůznějších zařízení značky Apple (iPod, iPhone, iPad). Technics SC-C70 je kompatibilní i s technologií DLNA, přes Bluetooth ho lze zase snadno připojit k nejrůznějším mobilním zařízením. Díky tomu si můžete vychutnat hudbu z nejrůznějších streamingových služeb typu Spotify nebo TIDAL.

Mohlo by vás zajímat

Reklama