Ojeté SUV? Proč ne? Ale kupte ho tam, kde se nespálíte!

 
Další 3 fotografie v galerii
Vždy se vyplatí kupovat automobil u seriózního prodejce / EFS
Zima je tady a počet řidičů toužících po čtyřkolce nebo SUV stále roste. Investici do nového vozu si ovšem každý dovolit nemůže, a tak přichází na řadu nabídka autobazarů. Ovšem ne všude za svoje peníze dostanete to, co očekáváte.

K zánovním či ojetým čtyřkolkám a SUV přistupuje stále velká část řidičů s obavami z následného drahého servisu. Určitě se proto vyplatí kupovat takový automobil u seriózního prodejce. Jedním z nich je například renomovaný švýcarský certifikovaný program Emil Frey Select. Na rozdíl od běžných bazarů totiž u Emil Frey Select prodávají výhradně vozy, které prošly detailní technickou přejímkou, a lze u nich tak garantovat nejen technický stav, ale také původ a počet najetých kilometrů.

Automobily, které takto získají náročnou certifikaci Emil Frey Select, jsou připraveny dělat svému majiteli pouze radost. Právě díky preciznímu a naprosto transparentnímu přístupu totiž může Emil Frey Select poskytnout na certifikované automobily roční záruku, jež je v mnoha případech prodloužena dokonce na dva roky. A co víc, platí v rámci celé EU stejně, jako asistenční služba, jež je k těmto vozům rovněž nabízena.

A protože zákazník je u Emil Frey Select vždy na prvním místě, nejen že si může každé auto ihned vyzkoušet během dostatečně dlouhé testovací jízdy, ale má dokonce možnost vůz bez udání důvodů do 30 dnů od pořízení vrátit. S takto férovou nabídkou se jen tak nesetkáte!

Právě díky tomuto přístupu je Emil Frey Select ideálním místem pro výběr prémiových vozů pro náročnější klienty. Obavy z následného drahého servisu zde nejsou na místě. U všech vozů s certifikací Emil Frey Select má zákazník jistotu, že je automobil zkontrolovaný, případně opravený a má za sebou předepsaný servis. Z toho je více než jasné, že v nabídce najdete výhradně kvalitní ojeté vozy v dobrém technickém stavu, se kterými se nemusíte bát ihned vyrazit i na delší cestu. To je obrovský rozdíl oproti běžným bazarům, ze kterých vedou první kroky majitele rovnou do servisu, kde se většinou dozví nepříjemnou (a drahou) pravdu o své koupi!

Už máte chuť, dopřát si ojetý vůz za rozumnou cenu a bez rizika? Co byste řekli například na roční SUV Peugeot 3008 nebo sedmimístné SUV 5008 v plné výbavě a s minimálním nájezdem? Zajděte si pro ně Centra ojetých vozů Emil Frey Select v pražské Kolbenově ulici, které si svým pojetím nezadá s prostředím srovnatelným s prodejem nových aut. Kromě široké nabídky dobře vybavených vozů je zde k dispozici i moderně zařízené místo pro detailní technickou kontrolu včetně zvedáků a diagnostiky. Profesionálně vyškolený personál vám kromě toho ochotně pomůže nejen při samotné koupi, ale i v oblasti financování či pojištění. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama