Malý retro bluetooth reproduktor na cesty funguje i jako handsfree

Reproduktor "klang m1" zaujme kompaktním výkonem / Archiv Loewe
Na veletrhu IFA nás zaujal mimo jiné i přenosný bluetooth stereo reproduktor v nerezovém šasi s řemínkem z pravé kůže od známého německého výrobce televizorů Loewe. Reproduktor "klang m1", který váží pouhých 325 gramů, můžete sebou vzít bez problémů na pláž nebo na pracovní cestu.

Přístroj s rozměry 6,3 x 13,3 x 2,3 centimetrů se totiž skutečně vejde do větší kapsy a jeho kožený řemínek umožňuje snadné nošení na zápěstí. Vestavěná baterie zajišťuje energii pro přehrávání po dobu až 12 hodin a její plnou kapacitu dosáhnete už po dvou hodinách nabíjení. Název novinky „klang m1“ navazuje na označení audio systémů této značky rozšiřující možnosti televizorů.

Při přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku rozpozná Loewe "klang m1" automaticky zvukový signál a spustí ihned přehrávání. Novinku můžete díky vestavěnému mikrofonu použít také při telefonování jako hlasité handsfree.  

Nový reproduktor Loewe klang m1 bude na našem trhu dostupný na přelomu měsíce října a listopadu tohoto roku za předběžně odhadovanou cenu 3 990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama