Trit 500 je herní křeslo s LED podsvícením pro ty nejnáročnější pařmeny

 
Další 2 fotografie v galerii
Novinka umožnuje přesné nastavení úhlu mezi sedákem a opěrkou / Genesis
Díky RGB LED podsvícení ve stovce režimů nelze herní křeslo Genesis Trit 500 prostě přehlédnout. Plné ovládání a kontrola podsvícení díky dálkovému ovládání umožní nastavit téměř nekonečnou kombinaci barevných změn, rychlosti i jasu.

Herní křeslo Trit 500 je vyrobeno z kvalitních dílů a komponent, včetně spolehlivé hydrauliky, která drží hráče pohodlně a bezpečně nad zemí. Mechanika židle snese zátěž až 120 kilogramů a poskytuje potřebnou sílu, stabilitu a dlouhou životnost.

Základ židle je vybaven nylonovými kolečky s průměrem 50 mm, které poskytují optimální mobilitu židle, provedení koleček navíc chrání podlahu. Křeslo má dva polštářky, které poskytují potřebnou podporu ve zranitelných oblastí. Jeden polštář podpírá bedra, druhý odstraňuje napětí na krční části páteře.

Trit 500 má ve svém základu kovovou konstrukci, a polstrování vysoce kvalitní pěnou, která nedovolí deformaci. Povrchová úprava křesla využívá na otěry odolnou tkaninu, která dále zajišťuje větrání a odvod tepla a zabraňuje během horkých dnů nepříjemnému „přilepení se“. Trit 500 používá nejlepší materiály, které si udrží svoji kvalitu po mnoho let. 

Novinka umožnuje přesné nastavení úhlu mezi sedákem a opěrkou. Uživatel tak dosáhne maximální svobody při pohybu a správnou pozici při sezení. Navíc toto křesl nabízí „houpací“ funkci, která přináší odpočinek a volný pohyb při dlouhém hraní her.

Židle je vždy připravena poskytnout úlevu namáhaným zádům. Trit 500 byl navržen tak, že se pohodlně při sezení bude cítit opravdu každý. Židle je vhodná pro všechny velikosti a rozměry hráče. Výška sedáku i loketní opěrky jsou stavitelné a zaručují správné sezení.

Podsvícení je napájeno externí powerbankou, kterou je možné snadno a účelně umístit do speciální kapsy pod sedákem. Herní křeslo Genesis Trit 500 je již v prodeji, a to za 4 960 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama