Herní počítačová skříň typu Midi Tower s efektním ARGB podsvícením

Ovládání a porty USB jsou umístěny na horním panelu skříně / Genesis
Nová herní počítačová skříň velikosti Midi Tower Genesis Irid 505 ARGB je dodávána se čtyřmi výkonnými 120mm ventilátory s tichým chodem a efektním podsvícením ARGB.

Robustní konstrukce a použité materiály chrání instalované komponenty počítače. Vnitřní prostor skříně a jeho uspořádání umožňuje naistalovat ty nejvýkonnější komponenty, včetně vodního chlazení typu All in One, grafické karty o délce až 380 mm nebo chlazení procesoru s výškou 165 mm.

Uvnitř skříně je navíc prostor pro sedm SSD disků 2,5″ a další dvě pozice pro disky velikosti 3,5″. Skříň podporuje základní desky formátů Mini-ITX, Micro-ATX a ATX.

Genesis Irid 505 ARGB garantuje díky třem prachovým filtrům čisté prostředí, instalace disků je jednoduchá, využívá technologii „slot-in“ a nepotřebuje instalační nářadí. SSD nebo HDD disky se instalují i odinstalují snadno a jednoduše. 

Skříň je možné osadit vodním chlazením až do 280 mm a kombinovat tak možnosti chlazení. Skříň umožňuje snadný přístup ke kabelům, jejich přehledné uspořádání a současně jejich stylové skrytí. Spodní část skříně má oddělený prostor pro instalaci zdroje, čímž se omezuje přehřívání vnitřního prostoru skříně.

Chlazení skříně a instalovaného hardwaru a udržování optimálního prostředí zajišťují také čtyři 120mm ventilátory s ARGB podsvícením. Tři jsou pod přední mřížkou, jeden je pak na zadním panelu skříně.

Chlazení je možné posílit dalšími ventilátory, a to až do průměru 140 mm. Každý z ventilátorů a ovladačů má 3pinový 5V ARGB konektor, který umožňuje propojení s kompatibilní základní deskou pro plné ovládání efektů podsvícení. Ovládání podsvícení je možné i v případě, že ovladač není připojen k základní desce. Navíc je ovladač vybaven 4pinovým PWM konektorem, který umožňuje ovládat rychlost otáček, a tedy výkon ventilátoru v závislosti na zatížení systému.

Ovládání a porty USB jsou umístěny na horním panelu skříně. K dispozici jsou celkem čtyři porty USB, z toho dva jsou USB 3.0. Dále jsou zde vstupy pro sluchátka a mikrofon a ovládání ARGB podsvícení.

Mohlo by vás zajímat

Reklama