Zapomeňte na sluchátka: Zkuste stylovou kšiltovku, jež přehraje hudbu díky dvojici malých reproduktorů

Stylová pokrývka hlavy s dvojicí reproduktorů / Atari
Co se týče společnosti Atari, tak tu má zcela nepochybně moderní generace zafixovánu jako prodejce a tvůrce počítačových i konzolových her, no a ti starší jako tvůrce jednoho z prvních domácích zábavních zařízení (konzole Atari 2600 a posléze i osmibitu Atari 400/800 XE/XL), ovšem že nám naservíruje čepici, která zvládne mobilně multimédia? Tak to nečekal asi nikdo.

I když si o tuto zajímavost nikdo možná vysloveně nežádal, Atari patrně usoudilo, že představit tento svůj produkt jménem „Speakerhat“ (když už ne originální označení, tak aspoň popisné) bude super nápad.

Je faktem, že moderní doba prostě přeje integraci – když už má člověk rádio a budík, proč neudělat radiobudík? A stejně asi uvažovali i u Atari – spojit ochranu hlavy a hudbu, jaká to skvostná idea.

Tato vychytávka od Atari disponuje vepředu logem s nápisem Atari, též však i dvojicí malých reproduktorů (sem lze streamovat hudbu přímo skrze Bluetooth z mobilu) a aby to snad někomu z nás nebylo málo, našlo se tu místo i na mikrofon (takže se dá poslech hudby přerušit a přímo s kšiltovkou na hlavě a v leže na pláži jde i odpovědět na hovor).

Co se týká kvality zvuku, tak ti, co měli šanci poslechnout novinku v praxi, tak říkají, že to není až taková hrůza a je to celé zhruba srovnatelné s průměrnými sluchátky.

A velmi atraktivně zní i to, že se dá spárovat více takových kšiltovek, třeba vašich kamarádů, a pak lze streamovat hudbu i jim. Vypadá to ale, že je prozatím vše ještě ve fázi prvních prototypů.

Mohlo by vás zajímat

Reklama