Kompaktní stylová powerbanka T5000C s porty USB-A a USB-C

Stylová powerbanka se vejde do každé tašky, kabelky, ale i zadních kapes / ADATA
Data v jarním hávu, aneb na trh přichází nový kompaktní T5000C v unikátním ženském stylu s rytými květinovými vzory a ve dvou pastelových barvách – pudrové růžové a svěží modré.

Model T5000C se na první pohled odlišuje od designu tradičních powerbank obvykle charakterizovaného tlumenými barvami a nezdobenými povrchy. 

Naproti tomu nová T5000C se nebojí barev a vzorů, které působí výrazně, svěže a velmi žensky. Kromě nepřehlednutelných barev a vzorů je powerbanka příjemná na dotyk díky použitému materiálu a rytým vzorům.  

T5000C je ideální pro zaneprázdněné ženy, které jsou neustále v pohybu a na cestách. Její velmi štíhlé tělo (1, 42 cm) je srovnatelné s rozměry dnešních chytrých telefonu a její hmotnost je pouhých 125 gramů. Uživatelkám se komfortně vejde do každé tašky, kabelky, ale i zadních kapes. 

T5000C má dva USB porty (USB-A a USB-C) s výstupním proudem až 3,0 A, což umožní uživatelům nabíjet dvě zařízení současně. Navíc port typu C podporuje obousměrné nabíjení a dovoluje uživatelům nabíjet T5000C nebo jiné zařízení typu C jediným kabelem.

Bezpečná činnost je zaručena díky ochranným opatřením zařízení proti přebití, nadměrnému vybití, přehřátí, zkratu a přepětí na vstupu a výstupu.

Mohlo by vás zajímat

Reklama