Samsung dostal Infinity displej a duální fotoaparát s funkcí Live Focus i do levnější řady A

 
Další 1 fotografie v galerii
Galaxy A8 má velmi povedenou fotografickou část / Samsung
Již na začátku příštího roku si můžete pořídit mobilní telefon Galaxy A8, který Samsung dnes představil. Novinka nabídne několik zajímavých funkcí, jako třeba Live Focus, umožňující měnit efekt rozostření před vyfocením snímku.

Model Galaxy A8 je vybaven duálním čelním fotoaparátem, velkým Infinity displejem a praktickým ergonomickým designem. Novinka nabídne zejména velmi povedenou fotografickou část: 16Mpix zadní fotoaparát se světelností F1,7 a duální čelní fotoaparát (16Mpix/8Mpix) se světelností F1,9 by patřily ke špičce i na daleko dražších modelech.

Duální čelní fotoaparát sestává ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak selfie, které chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Díky pokročilé funkci Live Focus můžete měnit efekt rozostření před vyfocením snímku a po něm, a vytvářet tak zajímavé záběry.

Fotoaparát dokáže zachytit ostré záběry během dne i v noci, nebo při špatných světelných podmínkách. Nové přístroje vám také umožňují své fotografie zábavně upravovat, například přidáním nálepek k selfie nebo zvýrazněním kulinářských výtvorů v režimu Food Mode.

Za pozornost stojí i Infinity displej přesahující rámeček telefonu, který má poměr stran 18,5:9. Tato velká obrazovka přístroje je zasazena do skleněného předního a zadního krytu s ergonomickým zakřivením. 

Díky odolnosti proti vlhkosti a prachu třídy IP68 odolává A8 působení vnějších vlivů včetně potu, deště, písku či prachu. Galaxy A8 podporuje karty typu microSD, takže úložnou kapacitu telefonu můžete rozšířit až o 256 GB. Jedná se také o první model v řadě A podporující brýle Gear VR.

Samsung Galaxy A8 se objeví v prodeji ve třech barevných variantách – černé, zlaté a šedivé (Orchid Gray), a to za 12 999 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama