Televizor Sero lze libovolně otáčet na šířku i na výšku jako mobil

 
Další 1 fotografie v galerii
Součástí modelu Sero je podstavec, ve kterém je umístěn adaptibilní audio systém / Samsung
Model The Sero je designovým televizorem s otočnou obrazovkou. Novinka nepotřebuje stojan, protože ten je už její součástí. Zároveň jej lze jednoduše přemisťovat po místnosti pomocí zabudovaných koleček, které lze k televizoru The Sero dokoupit.

Nový Samsung Sero QE43LS05T, který je vybaven obrazovkou QLED s technologií Quantum Dot se 100% objemem barev, má řadu inteligentních funkcí zaměřených na propojení dalších chytrých zařízení či třeba na zrcadlení obrazovky mobilu, tabletu nebo dokonce počítače na TV.

Lze například využít funkci Easy Tap, takže stačí jedno poklepání mobilem na rám televizoru, což je také vše, co potřebujete k zobrazení obsahu na velké obrazovce. Pokud posloucháte hudbu nebo sledujete video na vašem telefonu, funkce je přehraje na The Sero prakticky ihned. Díky aplikaci SmartThings pro Android i iOS také například můžete začít sledování filmu na vašem smartphonu a následně jednoduše pokračovat u vás doma na The Sero. 

Díky režimu Ambient+ vám televizor nabízí možnost vytvořit si atmosféru například s informacemi, které potřebujete každé ráno až třeba k odpolední hudební kulise. Nechybí ani podpora Apple AirPlay 2 pro přehrávání obsahu ze zařízení s operačním systémem iOS. Vedle toho The Sero nabízí i herní režim v podobě Auto Game Mode (ALLM) a Game Motion Plus.

Součástí Samsung Sero je podstavec, ve kterém je umístěn adaptibilní audio systém o celkovém výkonu 60 W ve verzi 4.1, tedy včetně jednoho basového reproduktoru, kanálu. Zabudované audio se zároveň automaticky dokáže postarat o čisté dialogy. 

A otáčení obrazovky QLED s automatickou adaptací na okolní světelné podmínky? To obstará aplikace v mobilu, otočit displej televizoru ale můžete také pomocí dálkového ovladače. Televizor tak může pracovat buď v režimu na šířku nebo na výšku à la mobil. K podstavci rovněž můžete připevnit samostatně prodávaná kolečka The Sero Wheel a lehce tak přesouvat televizor tam, kde ho potřebujete mít.

Model The Sero (Samsung QE43LS05T) bude dostupný na českém trhu v úhlopříčce 43″ (109 cm) za 39 990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama