Bezdrátová myš SteelSeries Rival 3 s dlouhou výdrží baterie

USB přijímač využívající 2,4GHz síť nabízí 1000Hz polling rate a nízkou odezvu 1 ms / SteelSeries
Nová herní myš využívá 2,4GHz bezdrátovou síť a Bluetooth 5.0 pro maximální všestrannost, kterou umocňuje také více než 400 hodin výdrže baterie.

Model SteelSeries Rival 3 Wireless je první herní myší SteelSeries, která využívá nový optický senzor TrueMove Air. Jedná se o dosud energeticky nejefektivnější SteelSeries senzor.

Integrovaná bezdrátová technologie Quantum 2.0 poskytuje více než 400 hodin výdrže baterie. Dalším benefitem nové technologie je automatická optimalizace kanálů připojení. Tím je zajištěna stabilita v důsledku přenosu dat přes vysoké i nízké frekvence.

K rušení dochází z jakýchkoli Bluetooth zařízení nebo mobilních telefonů. Quantum 2.0 zaručí, že pokud dojde k narušení kanálu, myš plynule přepne na jiný bez ztráty připojení.

USB přijímač využívající 2,4GHz síť nabízí 1000Hz polling rate a nízkou odezvu 1 ms, tedy hodnoty, které lze najít standardně u drátových modelů. Připojení přes Bluetooth 5.0 usnadňuje použití Rival 3 Wireless na cestách.

Senzor TrueMove Air disponuje 18 000 CPI, 400 IPS a akcelerací 40 G, a to v obou režimech připojení. Stejně jako TrueMove Pro v Sensei Ten, TrueMove Air eliminuje falešnou registraci pohybu při náklonu a nadzvednutí.

Samotná myš je vyhotovena z velmi odolného polymeru pro maximální životnost. Nejinak tomu je v případě mechanických spínačů dimenzovaných na 60 milionu kliknutí. Hmotnost modelu lze upravit využitím jedné či dvou AAA baterií. Dvě baterie znamenají delší výdrž a 106 gramů, zatímco jedna redukuje výdrž a hmotnost na 95 gramů.

Integrovaná paměť myši umožnuje uložení až 5 uživatelských profilů plně nastavitelných ve zdarma dodávané intuitivní aplikaci SteelSeries Engine.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama