Nový TV Box s 32GB úložištěm a bezdrátovým Wifi adaptérem

Tv box nabízí podporu video výstupu až 4K/60Hz / Umax
Umax U-Box A9 představuje cenově dostupné a dostatečně výkonné multimediální centrum s 4G RAM a 32GB úložištěm pro domácí zábavu.

Novinka umožňuje prakticky jakoukoliv online zábavu, včetně prohlížení webových stránek, přehrávání 4K High-Definition videa, streamování v reálném čase, přístup k oblíbeným aplikací, jako jsou KODi, možnosti přehrávání médií přes USB port a služby pro audio streaming, Skype, android hry a další.

Model U-Box A9 je vybaven nejnovějším procesorem Quad-Core ARM Cortex-A55 AMLogic S905X3, který poskytuje zcela dostatečnou úroveň výkonnosti a efektivity napájení. Není nutné vypínat zařízení, U-Box A9 je navržen s vestavěným systémem řízení kontroly proti přehřátí a podporuje standby režim. 

Tv box přichází s podporou video výstupu až 4K/60Hz, pro dosažení nejvyšší kvality přehrávání médií. U-Box A9 podporuje až 10-bitový barevný formát, což výrazně zvyšuje dynamický rozsah zobrazovaných barev, přidává novou hloubku a živou kvalitu obrazu.

Zařízení obsahuje výkonný duální bezdrátový Wifi adaptér 802.11bgn/ac k dosažení bezchybného streamování. U-Box A9 obsahuje také Ethernet adaptér pro ty, kteří dávají přednost kabelovému připojení.

U-Box A9 nabízí vylepšený výkon aplikací a schopnost reagovat díky novému OS Android 9 Pie. Exkluzivní uživatelsky přívětivý launcher nabízí dobře navržené a přístupné rozhraní, které umožňuje rychle najít to, co chcete. Nová generace 64-bitové architektury CPU v U-Box A9 je nejlepší ve své třídě v energetické účinnosti. Minimální spotřeba energie také znamená, že Umax U-Box A9 lze provozovat 24/7 hodin denně bez jakýchkoli obav z nákladů elektřinu. Model je již na českém trhu v prodeji, a to za 1990 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama