Pověste si obraz rovně pomocí liniového laseru se zabudovaným pásmem

 
Další 1 fotografie v galerii
Aby bylo možné přesně označit referenční bod, je Atino vybaveno otvorem pro označení ve středu zařízení / Bosch
Atino je nový manuálně ovládaný liniový laser se zabudovaným pásmem pro domácí kutily, který umožňuje snadno zarovnat a připevnit objekty na zeď bez pomoci další osoby. Přístroj je možné připevnit ke zdi pomocí gelové podložky nebo připínáčků, v závislosti na povrchu zdi.

Laserovou čáru lze zarovnat jak vodorovně, tak svisle v úhlech 0, 90, 180 a 270 stupňů. Přesnost měření je ±0,3 stupně. LED osvětlení na středu pomocí systému semaforu indikuje, zda je přístroj správně vyrovnán: Pokud se světlo rozsvítí červeně, laserová čára není správně vyrovnána.

Pokud se horní polovina světla rozsvítí žlutě, laserová čára je téměř rovná – přístroj lehce pootočte nahoru. Pokud svítí spodní část světla žlutě, pootočte přístrojem lehce dolů. Pokud se světlo rozsvítí zeleně, poté je laserová čára správně vyrovnána. Všechny tyto chyby při zarovnávání při umisťování háčků na kabáty, obrazů, polic apod., jsou nyní minulostí.

Vyrovnání, připevnění, měření pomocí pouze jednoho nástroje: ovládání Atina je intuitivní s flexibilním připevněním na zeď. Na hladkých površích jako jsou dlaždice, dřevo, mramor nebo povrchová úprava betonu, se laser připevní ke zdi pomocí gelové podložky, kterou lze použít opakovaně. K tomu jednoduše sejměte ochranný kryt a zatlačte nástroj na zeď v požadované výšce.

Pro zdi s drsným povrchem zaměňte gelovou podložku za připínáčky, které drží přístroj v požadované poloze, pomocí dvou připínáčků. Poté zapněte laser pomocí tlačítka a otáčejte pouzdrem v požadovaném směru, dokud nebude linie správně vyrovnána.

Aby bylo možné přesně označit referenční bod, je Atino vybaveno otvorem pro označení ve středu zařízení. Použitím výsuvného pásma lze provádět ostatní měření podle laserové čáry až do 1,5 metru. To vám umožní rychle a přesně umístit cokoli od zrcadel po držáky televizí.

Mohlo by vás zajímat

Reklama