Nový ultralehký ThinkPad X1 Nano s procesorem Intel Core 11. generace

 
Další 1 fotografie v galerii
X1 Nano je první ThinkPad, který obsahuje aktualizovanou sadu umělé inteligence / Lenovo
ThinkPad X1 Nano je s váhou pod jeden kilogram nejlehčím počítačem kategorie ThinkPad v historii. Zároveň tato novinka nabízí vysoký výkon díky platformě Intel Evo.

Notebook Nano disponuje 13palcovým 2K displejem s úzkými rámečky a poměrem stran 16:10, čtyřmi reproduktory a čtyřmi 360stupňovými mikrofony.

Dostatečně kvalitní zvuk a obraz podporují systémy Dolby Vision a Dolby Atmos. Připojení notebooku je možné skrze Wi-Fi 6 a volitelné 5G s vyšší šířkou pásma.

Novinka se může pochlubit zajímavým výkonem: X1 Nano je totiž vybavený procesory Intel Core i7 až 11. generace s grafikou Intel Iris Xe, které poskytují až 2,7krát rychlejší vytváření obsahu a více než dvojnásobně rychlejší hraní her a přehrávání obsahu v rámci pracovních postupů oproti srovnatelným produktům jiných značek. 

X1 Nano je první ThinkPad, který obsahuje aktualizovanou sadu umělé inteligence a biometrických bezpečnostních funkcí ThinkShield – od rozpoznání hlasu, detekce přítomnosti uživatele s možností přihlášení a uzamčení bez dotyku, když uživatel odejde, až po známou funkci Match on Chip, čtečku otisků prstů.

Lenovo představilo také skládací počítač – ThinkPad X1 Fold. Zařízení je poháněné procesorem Intel Core s technologií Intel Hybrid, kterou přináší program Project Athena od společnosti Intel.

Spojením všech důležitých funkcí smartphonů, tabletů a notebooků vzniklo toto skládací počítačové zařízení X1 Fold, které nabízí připojení na 5G síť a zároveň bezpečnostní funkce ThinkShield.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama