Dobít si mobil jen za pár minut? Konečně se už snad blížíme...

Zajímavá novinka s mnoha povedenými funkcemi míří na náš trh z Číny / ZTE
Snem mnoha uživatelů chytrých telefonů už nejsou ani tak větší displeje, či nové funkce, ale zejména delší energetická výdrž zařízení a rychlé dobíjení. Řada letošních mobilních novinek už disponuje bateriemi o kapacitě 4000 mAh, takže každodenní nabíjení přes noc se pomalu může stát minulostí. Řešením tohoto problému může být také superrychlé dobíjení baterie, kterou například nabízí nová Nubia Z17, jež v létě představil čínský výrobce ZTE.

Model Z17, který by se měl tento měsíc dostat i na evropský trh, je podle informací výrobce vybaven technologií rychlého nabíjení NeoCharge, která je založena na QC4+ od společnosti Qualcomm, jež by měla dokázat nabít baterii na 50 procent své plné kapacity maximálně do 20 minut!

Jinak nová Nubia Z17 patří do kategorie outdoorových vodotěsných telefonů s Full HD 5,5palcovou obrazovkou. Práce s modelem by měla být dostatečně rychlá díky procesoru Qualcomm Snapdragon 835, až 8 GB paměti RAM a 128 GB paměti ROM.  

Na tomto modelu nás zaujal také systém dvou zadních fotoaparátů s výbornou světelností objektivu (F1,8) a s rozlišením 12 MPx a 23 MPx. Režim hybridního dvojnásobného přiblížení fotoaparátu by měl poskytovat dostatečně ostré a jasné zejména noční záběry.

Cena novinky Nubia Z17 se v konfiguraci s 8 GB paměti RAM a 128 GB paměti ROM bude pohybovat kolem 15.000 Kč. Model Z17 bude dostupný v provedeních aurora modrá, černá zlatá, obsidiánová černá, sluneční zlatá a ohnivě červená. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama