Nejmenší a nejtenčí 15palcové zařízení 2v1 má dotykový displej i magnetickou klávesnici

 
Další 1 fotografie v galerii
O výkon se starají procesory Intel Core osmé generace / Dell
Na nedávno skončeném veletrhu CES představila společnost Dell nové modely své řady notebooků XPS. Nás přitom zaujal především model XPS 15 2v1, což by mělo být nejvýkonnější 15palcové zařízení 2v1 na světě.

Tento nejmenší a nejtenčí 15,6palcový počítač 2v1 na světě disponuje výkonným procesorem a grafický subsystémem umožňujícím práci s aplikacemi pro vytváření obsahu, zpracování velkých souborů a hraní i náročnějších her, přitom ale zároveň nabízí dotykový displej, pero a inovativní magnetickou klávesnici.

Nové, vysoce výkonné, procesory Intel Core osmé generace spolu s grafickými čipy Radeon RX Vega M v jednom těle poskytují novému počítači XPS 15 2v1 dostatečný výkon.

XPS 15 2v1 také nabízí novou generaci displeje InfinityEdge 4K Ultra HD s živými barvami v extra tenkém 16mm těle. 

Dell představil i notebook XPS 13 ve verzi pro rok 2018, jenž prošel řadou vylepšení a na veletrhu CES 2018 získal ocenění "Innovation Award Honoree". Spolu s novou generací displeje InfinityEdge s volitelným rozlišením až 4K Ultra HD nabízí notebook XPS 13 kromě tradiční kombinace stříbrné a černé barvy nově také provedení ze tkaných skleněných vláken v kombinaci růžově zlaté a bílé barvy.

Dell XPS 13 má oproti svému předchůdci ještě tenčí rámečky kolem displeje, až o 80 % vyšší teplotní rezervu. Uvnitř tenčího a lehčího těla jsou nové modely XPS vybaveny technologií Dell Power Manager, která poskytuje dostatečný výkon podle aktuální potřeby.

Řada notebooků XPS je pro Dell klíčová, protože právě tato řada získala více produktových ocenění než jakákoli jiná značka v historii této americké společnosti.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama