Úložiště NAS TS-451D2 se čtyřmi sloty a HDMI výstupem

Model je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Celeron J4025 2,0 GHz / QNAP
Nové úložiště NAS TS-451D2 se čtyřmi sloty představuje řešení pro správu dat s výrazným potenciálem úložného prostoru pro uživatele z řad domácností a malých firem.

Model TS-451D2 je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Celeron J4025 2,0 GHz (navýšení až na 2,9 GHz) a je k dostání s 2 GB nebo 4 GB paměti DDR4 (podporuje dvoukanálovou paměť až do 8 GB).

Novinka nabízí šifrování Intel AES-NI, streamování médií 4K, překódování v reálném čase a výstup 4K HDMI 2.0, a přináší bezproblémové přehrávání multimédií a bezpečnost dat. 

Model je vybaven čtyřmi porty USB 3.2 Gen1 a 2 porty Gigabit Ethernet pro lepší připojení a usnadnění pracovních postupů. Blokové LUN snímky poskytují komplexní ochranu dat a obnovení na ochranu před hrozbami ransomware. HBS (Hybrid Backup Sync) poskytuje komplexní lokální/vzdálené/cloudové zálohování spolu s technologií QuDedup, která dokáže odstraňovat duplicitní datové položky ve zdrojovém umístění za účelem minimalizace využití úložiště a šířky pásma a zkrácení doby pro optimalizované využití úložiště.

Novinka nabízí dále celou řadu funkcí, díky čemuž je ideálním řešením pro zálohování, sdílení a streamování médií. QuMagie (aplikace společnosti QNAP pro správu fotografií s podporou umělé inteligence) pomáhá uživatelům třídit fotografie, výstup HDMI 2.0 umožňuje přímé přehrávání videí 4K (4096 × 2160) 60 Hz a videa 4K lze překódovat do univerzálních formátů souborů pro přehrávání na mobilních zařízeních. TS-451D2 podporuje rovněž streamování videí díky Plex, chytrým televizorům nebo set-top-boxům s aplikací Plex Media Server nebo Cinema28 od společnosti QNAP.

Přední port USB úložiště TS-451D2 má funkci kopírování jedním dotykem, která uživatelům umožňuje rychlé zálohování dat do/z přenositelného úložiště. Úložnou kapacitu TS-451D2 lze rozšířit také pomocí rozšiřovacích jednotek USB řady TR a TL od společnosti QNAP.

Integrované Centrum aplikací nabízí širokou řadu aplikací, které uživatelům pomohou získat ze zařízení TS-451D2 více funkcí a výhod: Aplikace Virtualization Station dokáže hostovat celou řadu virtuálních počítačů, Container Station umožňuje spouštění nenáročných kontejnerových aplikací a QVR Pro nebo Surveillance Station vám může pomoci vybudovat sledovací systém IP kamer na profesionální úrovni. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama