Nové monitory UltraSharp do kanceláře a konferenční řešení Meeting Space od Dellu

 
Další 1 fotografie v galerii
32palcový monitor řady UltraSharp nabízí 99,8% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 / Dell
Podle výzkumu společnosti IDC je 81 % zaměstnanců přesvědčeno, že monitory s vyšším rozlišením, lepší ergonomií a kvalitnějším podáním barev zlepšují celkový komfort při práci.

Nové monitory řady UltraSharp jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, včetně mini-LED podsvícení, vestavěné kalibrační sondy a obrazovek se sníženým vyzařováním modrého světla. 

Grafici při své práci spoléhají na monitory s věrným podáním barev. Monitor Dell UltraSharp 32 HDR PremierColor je první profesionální monitor na světě vybavený 2 tisíci stmívacích zón s přímým mini-LED podsvícením a diodami, kde samostatně řízené zóny zajišťují maximální kontrast s temně černou a jasnou bílou. 

Tento 32palcový monitor řady UltraSharp nabízí 99,8% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, tedy největší ze všech profesionálních monitorů, rozlišení 4K a podporu vysokého dynamického rozsahu VESA DisplayHDR 1000. Umožňuje tak přesnou a jednotnou reprodukci barev u filmového a video obsahu.

Jedná se o první 31,5palcový profesionální monitor na trhu s vestavěnou kalibrační sondou se softwarem Calman. Uživatelé si mohou zvolit plánovanou nebo neplánovanou kalibraci s připojeným PC nebo bez něj.  

Kancelářským pracovníkům, kteří často zpracovávají tabulky a jiné datově orientované úlohy, nabízí monitory Dell UltraSharp 24 USB-C Hub a Dell UltraSharp 34 Curved USB-C Hub Monitor ideální poměr mezi komfortem a funkčností. 

24palcový monitor UltraSharp s poměrem stran 16:10, je první monitor Dell s technologií ComfortView Plus – integrovaným hardwarovým řešením certifikovaným laboratořemi TÜV Rheinland, které minimalizuje vyzařování škodlivého modrého světla a tím zvyšuje pohodlí pro oči, avšak zachovává věrné podání barev.

Poměr stran 16:10 u tohoto 24palcového displeje typu InfinityEdge nabízí větší zobrazovací plochu. Monitor UltraSharp s úhlopříčkou 34palců s vestavěnými dvoupásmovými reproduktory a mimořádně tenkými rámečky na třech stranách nabízí rozlišení WQHD, 95% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a působivý audiovizuální zážitek.

V současnosti firmy hledají způsob, jak propojit práci na dálku s prací v kanceláři. Vzniká tak hybridní pracovní prostředí, které umožňuje efektivní spolupráci mezi zaměstnanci na pracovišti a těmi, kteří pracují z domova. 

Řešení společnosti Dell Meeting Space pro Microsoft Teams Rooms nabízí kompletní systém pro týmovou spolupráci využívající počítač OptiPlex 7080 Micro, velkoformátové monitory Dell a audiovizuální periferní zařízení. Díky detekci přiblížení a připojení jedním dotekem mohou zaměstnanci zahájit jednání bez průtahů a okamžitě začít promítat obsah v místnosti i virtuálním účastníkům.

Mohlo by vás zajímat

Reklama