Dva nové modely notebooků Dynabook s 11. generací procesorů Intel

Notebooky splňují vojenské standardy MIL STD 810G / Dynabook Europe
Na tuzemský trh přicházejí dva nové profesionální notebooky řady Portégé – 13” přístroj Portégé X30L-J s hmotností pouhých 906 gramů a Portégé X40-J s displejem o úhlopříčce 14”.

Oba modely jsou osazeny procesory Intel Core 11. generace a spojují dostatečně vysoký výkon, grafiku, odezvu a výdrž baterie v lehkém, mobilním a přesto robustním provedení.

Novinky tedy využívají nejnovější čtyřjádrové procesory Intel Core 11. generace s 10 nm technologií. Modely X30L-J i X40-J těží z rychlé paměti DDR4 3200 MHz až 32 GB s podporou dvoukanálového režimu, ultrarychlého úložiště PCIe SSD (až 1 TB) a výdrže na celý pracovní den. Aby oba modely dosáhly vysokého grafického výkonu jako s běžným diskrétním grafickým čipem, byly vybaveny novou grafikou Intel Iris Xe.

Oba notebooky mají nový design šasi i pantů, barvy a úzký rámeček, který maximalizuje plochu displeje a minimalizuje celkové rozměry. K dispozici je několik variant displeje, včetně FHD InCell touch a privátního filtru. Portégé X30L-J nabízí také matný 13,3” displej Sharp IGZO FHD s vysokým jasem 470 NIT a nízkou spotřebou energie.

Obě zařízení využívají robustní 180stupňové panty, což umožňuje snadné sdílení obsahu s více lidmi. Ergonomii a uživatelský komfort umocňuje bezrámová podsvícená klávesnice a „glass-feel“ Precision TouchPad nebo volitelně SecurePad se čtečkou otisků prstů.

Notebooky splňují vojenské standardy MIL STD 810G a odolají i náročným pracovním podmínkám. Model X30L-J je vestavěn do lehkého pouzdra z hořčíkové slitiny a poskytuje kombinaci pevnosti a flexibility. Nově navržený systém chlazení Airflow udržuje během provozu optimální teplotu a nové gumové podložky poskytují prostor pro efektivní chlazení, stabilitu a pohodlnou práci.

Obě novinky nabízí velmi dlouhou výdrž na baterii – model X30L-J dokáže podle výrobce pracovat až 15 hodin a notebook X40-J s displejem o úhlopříčce 14“ vydrží až 14 hodin. Funkce rychlého nabíjení navíc umožňuje dobít během pouhých 30 minut baterii na 40 % její kapacity. Díky schopnosti okamžitého zapnutí mohou uživatelé zaznamenat všechny nápady bez prodlení.

Mohlo by vás zajímat

Reklama