Nové sportovní hodinky X-fit Coach GPS ohlídají kondici i pitný režim

 
Další 1 fotografie v galerii
Hodinky mají pevné keramické tělo a jejich displej chrání hliníkový kroužek / Niceboy
Hodinky X-fit Coach GPS vás budou provázet nejen sportováním, ale ohlídají i vaše zdraví a spánek. Upozorní vás také na příchozí hovory i zprávy.

Můžete s nimi přeskakovat písničky nebo spustit fotoaparát. A když budete chtít, stane se z nich váš kouč – pobídnou vás k aktivitě, ohlídají kondici i pitný režim. Jsou to jedny z cenově nejdostupnějších hodinek s vlastní GPS.

Hodinky X-fit Coach GPS mají pevné keramické tělo a jejich displej chrání hliníkový kroužek. Mají nejvyšší stupeň krytí IP68, takže bez problémů ustojí prach i pobyt ve vodě. Jsou lehké a díky silikonovému pásku i pohodlné.

Praktické je, že mají dostatečnou výdrž - na jedno nabití fungují až 10 dní. Když využijete jejich vlastní GPS, můžete podle výrobce běžet i 8 hodin v kuse, aniž by se vybila baterie. 
 
Díky aplikaci v češtině, kterou můžete využívat s operačními systémy Android i iOS, si můžete snadno nastavit vše, co od hodinek potřebujete: buzení, upozornění na telefonáty i zprávy, pobídnutí k aktivitě či dodržování pitného režimu.

Svůj spánek i sportovní výkony si můžete prohlédnout v grafech po dnech i týdnech. Samozřejmostí je měření tepu nebo množství vydané energie. Sportovní hodinky X-fit Coach GPS jsou již v prodeji, a to za 1999 Kč.
 
 
 
 
 

Mohlo by vás zajímat

Reklama