Tenkou a lehkou klávesnici Trio 500 připojíte až ke třem různým zařízením současně

Klávesnici Trio 500 můžete používat s telefonem nebo i s tabletem / Samsung
V mobilním světě jsme si zvykli pracovat a učit se, ať jsme kdekoli, třeba i na cestách. Co dělat, když k tomu člověk potřebuje pořádnou klávesnici, ale nechce si s sebou brát notebook?

Řešením může být tenká a lehká Samsung Smart klávesnice Trio 500, která se pohodlně vejde do tašky a můžete ji s sebou nosit klidně celý den. Najednou ji lze připojit k několika zařízením a uživatel má k dispozici šikovné klávesové zkratky, takže se může těšit na plnohodnotný multitasking.

Smart klávesnici Trio 500 lze snadno nastavit a bezpečně připojit k různým mobilním zařízením. Stačí ji zapnout a přidržet tlačítko Bluetooth. Na displeji zařízení se objeví oznámení, že se klávesnice chce připojit, a když připojení stiskem tlačítka odsouhlasíte, zbývá už jen na klávesnici zadat šestimístný kód, který se rovněž zobrazí na displeji.

Klávesnici lze přes Bluetooth připojit až ke třem různým zařízením současně a přepínat mezi nimi pouhým stiskem tlačítka, což výrazně usnadňuje multitasking všeho druhu. Představte si, že si na notebooku děláte poznámky a k tomu potřebujete rychle odpovědět na zprávu na telefonu. Stačí přepnout a můžete psát. 

Na každém zařízení si můžete vybrat až tři aplikace, z nichž každou pak spustíte pouhým stiskem jednoho ze tří programovatelných tlačítek na klávesnici Trio 500. Na každém zařízení můžete nastavit jinou kombinaci tlačítek, a mít tak oblíbené aplikace vždy při ruce. To se hodí třeba v případě, že na tabletu často sledujete filmy a na telefonu zase procházíte sociální sítě.

Díky Smart klávesnici Trio 500 lze používat telefon či tablet Galaxy v režimu DeX, tedy na softwarové platformě, díky níž se mobilní zařízení v zásadě mění v plnohodnotný počítač. Stačí opět stisknout jediné tlačítko. Když potřebujete, aby byl telefon stejně výkonný jako notebook, můžete díky klávesnici Trio 500 a systému Samsung DeX psát poznámky, posílat e-maily a dělat další práci přímo v mobilním zařízení. 

Smart klávesnice Trio 500 je již v České republice v prodeji (v černé a bílé barvě) za 1 199 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama