Ovládejte svou domácnost na jedno kliknutí a odkudkoli chcete

 
Další 3 fotografie v galerii
Ovládání domácnosti pomocí jednoho tlačítka / Archiv
Dnešní doba přináší jednu inovaci za druhou. Kde jsou ty časy, kdy nám přepínání televize ovladačem na tužkové baterky připadalo jako skutečná vymoženost. Nyní můžete ovládat prostřednictvím svého mobilního telefonu klidně celou domácnost.

Programy v televizi, hlasitost hudby či množství jídla v lednici – to zdaleka není to jediné, co dnes můžete ovládat na dálku. Automatizace domácnosti už pokročila a nyní ji můžete najít ve většině částí vašeho obydlí. A nepotřebujete k tomu ani hromadu ovladačů. Spolehněte se jen na jedno jediné zařízení. Prostřednictvím svého mobilního telefonu totiž zvládnete nastavit jak venkovní rolety a screenové clony, zavřít okna, regulovat teplotu v interiéru, tak otevřít garážová vrata či bránu.

Propojte všechny technologie

Automatizace domácnosti vám zjednoduší každodenní činnosti:

• ráno se vzbudíte se slunečními paprsky díky vytažení venkovních rolet v přesně stanovenou hodinu, přitom v noci spíte v zatemněné místnosti
• večer se žaluzie zatáhnou se setměním
• brána či garážová vrata se při vašem příjezdu autem k domu samy otevřou díky geolokalizaci
• všechna okna v domě se zavřou, když odcházíte z domu  

K zajištění pohodlí vám stačí jen mobilní telefon, chytré hodinky či notebook. Chytré technologie v domácnosti vám zkrátka ušetří nejen starosti kolem domu, ale i čas, energii a náklady.

Chytrou domácnost jen tak nepřekvapíte

Smart řešení jsou skutečně chytrá i díky tomu, že počítají s určitými scénáři a jsou na ně připraveny: pracovní den, dovolená, víkend či okamžitý odchod  z domu tak pro automatickou domácnost představuje jasné a předem definované příkazy, které si vy sami nastavíte. 

Venkovní rolety či screenové clony Minirol dovedou počítat se zhruba dvaceti různými režimy a jsou tak připraveny na všelijaké události, které mohou nastat. V kombinaci s aplikací TaHoma pak dovedete odkudkoliv zkontrolovat, jestli se doma už zatáhly rolety. A v případě požáru či vniknutí zlodějů do domu vás systém samozřejmě ihned informuje. Na dovolenou se tak můžete vydat zcela bez starostí – chytrá domácnost to za vás pohlídá.

Mohlo by vás zajímat

Reklama

Komerční sdělení

Mýty o investování

redakce