Dosud nejvýkonnější mesh systém s Wi-Fi 6 u TP-Link

K síti můžete prostřednictvím Mesh systému Deco X90 připojit až 200 koncových zařízení / TP-Link
Nový mesh systém TP-Link Deco X90 disponuje umělou inteligencí, která zajišťuje inteligentní analýzu síťového prostředí pro ideální pokrytí Wi-Fi.

Wi-Fi Mesh systém AX6600 Deco X90, určený pro pokrytí celé domácnosti, je doposud nejvýkonnějším mesh systémem TP-Link s podporou Wi-Fi 6 (802.11ax), a je dostupný ve verzi s jednou, tak i dvěma jednotkami.

Tento systém přinese do vaší domácnosti třípásmovou síť, která zvyšuje celkovou rychlost připojení až na 6 600 Mbit/s. A to v osmi souběžných datových tocích, přičemž rychlost ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz činí 574 Mbit/s, v prvním pásmu 5 GHz  1201 Mbit/s a ve druhém pásmu 5 GHz dokonce až 4 804 Mbit/s.

Rychlost je vhodná pro aplikace s velkou datovou spotřebou, například lokální streamování videa v 8K rozlišení, práce s grafikou a editace videí, nebo s potřebou okamžité odezvy, jako jsou online FPS střílečky nebo strategie. Aby vše fungovalo i po drátu, přichází s ethernetovým portem pro 2,5 Gb/s. 

K síti můžete prostřednictvím Mesh systému Deco X90 připojit až 200 koncových zařízení bez kompromisů v rychlosti, a to hlavně díky využití technologií jako OFDMA a MU-MIMO.

Tímto způsobem je zajištěna vyšší kapacita a efektivita na místech s vysokou hustotou uživatelů. Každý z nich může plnohodnotně streamovat a hrát on-line hry, aniž by zažíval výpadky či zpoždění, čemuž pomáhá už samotná specifikace Wi-Fi 6.

Mohlo by vás zajímat

Reklama