Komplexní 10GbE switch pro zavádění vysokorychlostních sítí v náročných průmyslových prostředích

Podpora normy IEEE 802.3az (EEE) snižuje spotřebu energie / QNAP
Nový 10GbE switch průmyslové třídy QSW-IM1200-8C urychluje díky funkcím správy úrovně 2 v operačním systému QSS a robustní hardwarové konstrukci průmyslové třídy zavádění vysokorychlostních sítí v náročných prostředích průmyslu 4.0, chytré dopravy a chytrých měst.

Model QSW-IM1200-8C splňuje normy IP20 a využívá konstrukci bez ventilátoru a inteligentní větranou konstrukci pro provoz při teplotách od -30 do 65 °C ve vzdušném prostředí nebo od -30 do 45 °C v uzavřených prostorách.

Díky třem redundantním zdrojům stejnosměrného napájení a jističi jsou elektrické obvody chráněny před možným přepětím a zároveň je zajištěn nepřetržitý provoz v továrnách s neustálým pohybem a ve venkovním prostředí s různou kvalitou napájení.

Průmyslové počítače (IPC) lze ke QSW-IM1200-8C připojit prostřednictvím síťových adaptérů QNAP 10GbE a zvýšit tak výkon virtualizace, dozorování, 3D tisku, datových přenosů velkých souborů a dalších úloh náročných na šířku pásma v průmyslových prostředích s vysokorychlostními sítěmi.

Zařízení QSW-IM1200-8C je vybaveno čtyřmi optickými porty 10GbE SFP+ a osmi kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a je kompatibilní s technologiemi Multi-Gigabit NBASE-T, které podporují pět síťových rychlostí (10 Gb/s, 5 Gb/s, 2,5 Gb/s, 1 Gb/s a 100 Mb/s), což umožňuje použití stávajících kabelů Cat 5e a 6a pro dosažení vyšších rychlostí sítě.

QSW-IM1200-8C také poskytuje funkce správy úrovně 2 (jako LACP, VLAN, ACL a LLDP) prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového grafického uživatelského rozhraní pro efektivní řízení šířky pásma sítě a vylepšené zabezpečení sítě.

Mohlo by vás zajímat

Reklama