Projektor řady PT-RQ25K promítá 4K obraz s jasem až 20 000 lm

Funkce Failover Circuitry by měla zaručovat bezúdržbový provoz po dobu 20 000 hodin / Panasonic
Panasonic představil novou řadu projektorů PT-RQ25K. Tato řada čtyř modelů zahrnuje nejmenší a nejlehčí projektor na světě s jasem 20 000 lm, rozlišením 4K a tříčipovým DLP.

Řada PT-RQ25K dosahuje podle údajů výrobce při promítání jasu až 20 000 lm při rozlišení 4K (3840 x 2400), a to ve snadno instalovatelném těle o hmotnosti 35 kilogramů.

Nechybí vysoká funkční vybavenost, která zjednodušuje vše od přepravy a skladování až po instalaci a spuštění. Řada PT-RQ25K je totiž o 40 % menší a o 35 % lehčí než její předchůdce. Její snadno ovladatelná konstrukce zjednodušuje instalaci a maximalizuje využití prostoru v tematických a zábavních atrakcích i parcích a zároveň poskytuje projekčním designérům prostor pro inovace.

Jedná se o první projektor Panasonic, který je kompatibilní s funkcí Intel Smart Display Module (Intel SDM) integrující zákazníky preferovaná rozhraní prostřednictvím kompatibilních modulů třetích stran a volitelných proprietárních terminálů, jako je 12G-SDI.

Mezi další funkce šetřící čas při instalaci patří NFC, která umožňuje nastavení IP bez připojení k napájení. Dále funkce Remote Preview Lite pro kontrolu vstupních signálů na vzdáleném počítači, předem aktivované sady pro aktualizaci Geometry Manager Pro pro automatizaci edge-blending prostřednictvím kamery a sofistikované maskovací funkce a funkce Information Monitor pro zobrazení stavu v pohotovostním režimu.

Quad Pixel Drive, originální technologie společnosti Panasonic pro čtyřnásobné zvětšování pixelů ve dvou osách, vytváří plynulý a dokonale detailní obraz v rozlišení 4K. Nová technologie Additional Dynamic Contrast přináší vyšší jas bílé a hlubokou černou během vysoce kontrastních scén a funkce Gradation Smoother redukuje barevné pruhy.

Funkce Failover Circuitry by měla zaručovat spolehlivý bezúdržbový provoz po dobu 20 000 hodin a zároveň zabraňuje poklesu jasu v důsledku selhání diody. Funkce Backup Input zabraňuje výpadkům obrazovky. Řada PT-RQ25K bude ovšem uvedena na trh až v září 2022. 

Zdroj: Panasonic

Mohlo by vás zajímat

Reklama