Nové SUV C5 Aircross přijíždí do Česka, cena začíná na 610 000 Kč

 
Další 2 fotografie v galerii
SUV C5 Aircross nabízí zákazníkům možnost volby mezi třemi typy motorů / Citroën
Nové SUV C5 Aircross prošlo faceliftem a nabízí reprezentativnější vzhled a více pohodlí. Citroën bude novinku nabízet hned v šesti stupních výbavy.

Modernizovaný vůz je podle informací na webu Citroënu již k objednání v České republice, a to se spalovacím motorem v ceně od 610 000 Kč nebo v plug-in hybridní verzi od 920 000 Kč.

Jak jsme již naznačili, tak SUV C5 Aircross bude k dispozici v šesti stupních výbavy – Live Pack, Feel, Feel Pack, C-Series, Shine a  Shine Pack. Již první výbava má ve standardu tempomat a omezovač rychlosti, systém rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost, Coffee Break Alert, varování před srážkou při nebezpečném snížení odstupu vozidel, Active Safety Brake či aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu.

O maximální pohodlí se postarají tlumiče pérování s progresivními hydraulickými dorazy, manuální klimatizace, elektrické ovládání předních a zadních oken, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, nebo centrální zamykání s dálkovým ovládáním.
 
SUV C5 Aircross nabízí zákazníkům možnost volby mezi třemi typy výkonných motorů: benzínový a naftový s výkonem 130 k a možností volby mezi osmistupňovou automatickou a šestistupňovou manuální převodovkou nebo plug-in hybridní s 225 k, který nabízí dojezd v elektrickém režimu 56 km.
 
SUV C5 Aircross nabízí odpružení Citroën Advanced Comfort, nová sedadla Citroën Advanced Comfort slibující vyšší komfort i možnost vyhřívání a masážní funkce a technologie asistenčních systémů řízení, jako je například Highway Driver Assist.

Povedený design vozu je podpořen trojrozměrným světelným podpisem na zádi, novými 18" koly s diamantovým výbrusem a novou nabídkou možností individualizace. V interiéru umocňuje reprezentativní charakter kabiny nový design 10" dotykového displeje a středové konzoly.

Zdroj: Citroën

Mohlo by vás zajímat

Reklama