Tiché zařízení NAS pro přehrávání multimédií a streamování s duálním výstupem HDMI

Dva výstupy HDMI a dva porty USB 3.2 Gen 2 typu A umožňují připojení různých audio/video zařízení / QNAP
Nové zařízení HS-264 je navrženo jako multimediální centrum pro digitální domácnosti a nabízí různé aplikace a nástroje pro ukládání a přehrávání fotografií, videí a hudby.

Zařízení HS-264 se čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron N5105 2,0 GHz spojuje funkce NAS s multimediálními funkcemi a je vybaveno dle informací výrobce dvouportovou možností připojení 2,5GbE, duálním výstupem 4K HDMI, streamováním/překódováním médií v rozlišení 4K a instalací aplikací na vyžádání.

HS-264 podporuje dva 2,5″/3,5″ pevné disky SATA 6 Gb/s nebo SSD a má 8 GB RAM paměti (bez možnosti rozšíření). Díky dvěma 2,5 gigabitovým portům (2,5G/1G/100M) má HS-264 velký potenciál šířky pásma pro vysokorychlostní zálohování, sdílení a streamování – v rámci slučování portů podporuje rychlost až 5 Gb/s.

Dva výstupy HDMI a dva porty USB 3.2 Gen 2 typu A umožňují připojení různých audio/video zařízení nebo rozšiřujících jednotek, zatímco hardwarově akcelerované šifrování Intel AES-NI zajišťuje důvěrnost souborů a dat bez dopadu na výkon systému.

HS-264 obsahuje různé bohaté multimediální aplikace. Uživatelé mohou snadno přistupovat ke svým fotografiím, videím a zvukovým souborům, ukládat je a spravovat pomocí aplikací QuMagie, Video Station a Music Station.

HS-264 podporuje také streamování multimédií Plex nebo streamování na Android TV, Apple TV, mobilní zařízení a zařízení DLNA. Uživatelé mohou HS-264 ovládat také pomocí dálkového ovladače QNAP RM-IR004.

Zdroj: QNAP

Mohlo by vás zajímat

Reklama