Ultralehké myši Aerox vhodné i pro náročnější hráče

Nejlehčí multižánrová herní myš dosahuje hmotnosti sotva 66 gramů / SteelSeries
Nové modely Aerox 5, Aerox 5 Wireless a Aerox 9 Wireless spojuje ultralehký design s přizpůsobitelnými tlačítky a to, že poskytují hráčům rychlost, přesnost a flexibilitu.

Menší hmotnost má výrazný pozitivní vliv na rychlost a vytrvalost, vlastnosti, které jsou tak důležité pro soutěžní hraní. Ať už se jedná o jakoukoli hru, sami hráči chtějí získat výhodu, možnost hrát ještě lépe, aby zvýšili pravděpodobnost vítězství. A je jedno, zda soupeří online, nebo se snaží už poněkolikáté porazit hlavního nepřítele v singleplayeru, ultralehká řada myší Aerox poskytuje dle informací výrobce SteelSeries hráčům parametry pro rychlejší a přesnější pohyb a menší únavu.

Základem je možnost volby. Od aplikací a zkratek v mobilním telefonu až po výběr kávy ve Starbucks – téměř vše je dnes přizpůsobitelné a hraní her, resp. možnost volby by měla být při hraní stejná jako v běžném životě.

I proto SteelSeries klade takový důraz na zdarma dodávaný software ke svým produktům včetně nových myší Aerox 5, Aerox 5 Wireless a Aerox 9 Wireless. Skrze něj si lze nastavit každé tlačítko na libovolnou zkratku či makro pro Fortnite, League of Legends nebo jakoukoli jinou hru, případně upravit RGB podsvícení tak, aby přesně ladilo s barvami herního setupu.

Nejlehčí multižánrová herní myš dosahuje hmotnosti sotva 66 g. Aerox 5 kombinuje ultralehký design a 9 programovatelných tlačítek, což umožňuje hráčům flexibilně a okamžitě se přizpůsobit jakékoli hře, resp. hernímu žánru. Senzor TrueMove Air a kluznice se 100% PTFE zajišťují maximální přesnost každého pohybu myši, zatímco spínače Golden Micro zaručí správnou registraci každého stisknutí. Třízónové RGB podsvícení je společně s vnitřními obvody bezpečně uzavřeno ve schránce odolné proti polití, prachu a jiným nečistotám díky technologii AquaBarrier s certifikací IP54.

Nejlehčí bezdrátová multižánrová herní myš s hmotností pouhých 74 g poskytuje úctyhodných 180 hodin nepřetržitého hraní, které umocňuje schopnost přetavit 15 minut rychlého nabíjení v dalších 40 hodin hraní. Integrovaná duální bezdrátová technologie Quantum 2.0 a Bluetooth uvolňuje hráčům ruce, resp. umožňuje připojení k libovolnému zařízení. Myš si s sebou nese vlastnosti své drátové sestry, včetně 9 programovatelných tlačítek, senzoru TrueMove Air a technologie AquaBarrier.

Inovace konečně po mnoha letech dorazily i do MMO a MOBA žánru a výsledkem je ultralehká, bezdrátová myš o hmotnosti 89 g. Myš Aerox 9 Wireless nabízí hráčům 12 programovatelných tlačítek na boku myši. I ona svým svěřenkyním a svěřencům poskytne duální bezdrátovou technologii Quantum 2.0 a Bluetooth.

Stejně jako její sourozenci je postavena na pevných základech využívajících spínače Golden Micro, senzor TrueMove Air a technologii AquaBarried. Nechybí také dlouhá výdrž až 180 hodin a rychlé nabíjení představující dalších 40 hodin za 15 minut.

Zdroj: SteelSeries

Mohlo by vás zajímat

Reklama