Nejlepším video monitorem roku je ViewSonic ColorPro VP3881a

Zakřivená, ultraširokoúhlá obrazovka s poměrem stran 21:9 poskytuje obraz ze všech úhlů / ViewSonic
Monitor ColorPro Professional VP3881a zvítězil v kategorii Nejlepší video monitor soutěže Technical Image Press Association (TIPA) World Awards 2022.

Tento 37,5″ monitor byl oceněn za svou zakřivenou obrazovku s poměrem stran 21:9 a absolutní přesnost barev, což z něj činí ideálního společníka pro střih videa.

Věrné zobrazení a vynikající přesnost barev byly faktory, díky nimž ColorPro VP3881a získal ocenění TIPA za nejlepší video monitor. Zakřivená, ultraširokoúhlá obrazovka s poměrem stran 21:9 poskytuje obraz ze všech úhlů a maximalizuje zorné pole, což ocení především video editoři.

Monitor disponuje také mnoha porty včetně USB-C, HDMI a DisplayPortu. Umožňuje práci napříč obrazovkami a bezpečné přehrávání obsahu v rozlišení 4K díky ochraně HDCP 2.2, to vše při 90W napájení externích periferií a zařízení, což zajišťuje elegantní pracovní prostor bez nepořádku.

VP3881a je monitor ověřený společností Pantone, předem kalibrovaný z výroby pro přesnou věrnost barev, s 95% pokrytím barevného gamutu DCI-P3, 100% pokrytím sRGB a Rec. 709.

Jeho přesnost barev poskytuje celé spektrum 4,39 bilionu barev, se kterými si můžete hrát při postprodukci. Díky vysokému dynamickému rozsahu inspirovanému kinematografií (HDR10), který eliminuje zasekávání a zdvojování obrazu, displej nabízí plynulý a ostrý obraz s hlubšími úrovněmi kontrastu.

Zdroj: ViewSonic, TIPA

Mohlo by vás zajímat

Reklama