Zloděj v pasti: 360° kamera, detekující zvuk, zkontroluje i špatně dovřená okna a dveře

 
Další 1 fotografie v galerii
Pivot automaticky natočí kameru na pozici vašich dveří a zjistí, zda jsou dovřené / Umax
Kontrolu nad domácností v době své nepřítomnosti by chtěl mít co největší asi každý z nás. 360° kamera s automatickým otáčením ZMODO PIVOT vám poskytne kromě obrazového materiálu hned několik důležitých informací.

Model se dokáže otočit o celých 360° a pokrýt tak kompletně váš pokoj. Funkce automatického záznamu při pohybu umí detekovat pohyb podle zvuku a automaticky otočit kameru a začít nahrávat. Kamerka vidí také za úplné tmy a to do vzdálenosti 10 metrů.

Obrazový a zvukový záznam ovšem zvládne nejedna kamera na trhu, tato ovšem umí rozpoznat i každé otevření dveří nebo jednotlivých oken. Stačí nainstalovat senzory (podle počtu oken si je můžete i dokoupit) a o každém otevření budete informování zprávou v aplikaci na mobilu nebo v počítači.

Pivot automaticky natočí kameru na pozici vašich dveří a natočí 30-ti sekundové video, které si můžete přehrát opět v aplikaci.

Kromě toho Pivot sleduje i teplotu a vlhkost v místnosti, kde je umístěn. V aplikaci jednoduše zjistíte aktuální, ale také historické hodnoty. Novinka disponuje interní 16 GB pamětí. Vybraná videa lze také nahrávat a sdílet na cloud.

Pivot má bluetooth reproduktor, ke kterému se můžete připojit z vašeho telefonu, tabletu nebo počítače a přehrávat přes něj hudbu. Pivot má zabudovaný i mikrofon.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama