Digitalizujte staré fotografie snadno a rychle s novým skenerem imageFORMULA RS40

Skener podporuje skenování různých typů fotografií a dokumentů různých velikostí / Canon
Skener imageFORMULA RS40 značky Canon je ideálním řešením pro restaurování a digitalizaci starých fotografií, a to pomocí jen několika jednoduchých kliknutí.

Model jako jeden z prvních svého druhu také nabízí možnost skenování v dávkách až 40 fotografií a 60 dokumentů na jedno kliknutí, a to podle informací výrobce při použití doma i na prodejně. Skener tak rozšiřuje prodejní příležitosti pro obchodníky v oblasti specializovaných fotografických služeb i tradiční prodejce.

Na spotřebitelském trhu se v poslední době rozšířil nový fenomén „krabic od bot“, kdy se rodiny snaží zachránit snímky pořízené před érou digitální fotografie (běžně ukládané do krabic od bot). Díky skenování a sdílení těchto snímků mohou znovu oživit cenné vzpomínky s přáteli a příbuznými prostřednictvím sociálních médií a při zvláštních příležitostech.

Fotografický skener imageFORMULA RS40 je pro obchodníky ideální příležitostí, jak tento trend využít a nabídnout zákazníkům fotoobchodů i online prodejen rychlé a výkonné řešení se spolehlivostí a kvalitou obrazu, kterou od zařízení Canon očekávají.

Skener imageFORMULA RS40, vyvinutý s využitím skenovací technologie společnosti Canon, nabízí produktivní dávkové skenování fotografií s rychlostí až 30 fotografií za minutu s podavačem, který dokáže pojmout až 40 fotografií. Ve srovnání s tradičním plochým skenerem nebo chytrými telefony, které snímají fotografie po jedné, lze ušetřit obrovské množství času.

Bez složité instalace softwaru může uživatel skener snadno nastavit a začít skenovat pomocí integrovaného instalačního programu a přehledného videa popisujícího jednotlivé kroky. To usnadňuje seznámení se zařízením a zajišťuje pohodlí začínajícím uživatelům.

Skener podporuje skenování různých typů fotografií a dokumentů různých velikostí, od panoramat až po účtenky, a splňuje tak široké spektrum požadavků na digitalizaci. Přímá dráha podávacího mechanismu minimalizuje riziko chyb a zajišťuje, aby důležité fotografie nebo dokumenty zůstaly při podávání neporušené.

Funkce automatické opravy analyzuje scénu fotografie a poté automaticky aplikuje korekce, které snímek rozjasní a vylepší, a tím jej přizpůsobí pro zobrazení na displejích. Přístroj je také vybaven několika funkcemi pro úpravu obličejů včetně vyhlazení, doostření a korekce červených očí. Korekce textury povrchu papíru navíc redukuje matné artefakty a korekce vyblednutí rozjasňuje fotografie.

Zdroj: Canon

Mohlo by vás zajímat

Reklama