Nový 34palcový monitor Philips 34E1C5600HE s ultrawide quad HD rozlišením

Technologie MultiView umožňuje uživatelům pracovat s několika zařízeními současně / Philips
Model Philips 34E1C5600HE má funkce pro všechny profese, od oborů zaměřených na grafiku, jako je fotografie a CAD-CAM, až po obory orientované na čísla, jako je účetnictví a finance.

34palcový výkonný panel s rozlišením CrystalClear UltraWide QHD 3440 x 1440 a technologií Ultra Wide-Color nabízí podle výrobce také široké pozorovací úhly 178°/178°. V kombinaci s formátem 21:9 vedou k vyšší produktivitě se spoustou prostoru pro porovnávání vedle sebe, velké tabulky a pohodlnou spolupráci se spolupracovníky.

Kromě vizuálního výkonu vybavuje Philips 34E1C5600HE profesionály pracující z domova pohodlnými a inteligentními funkcemi, které podporují jejich soustředění a produktivitu.

Například, videokonference jsou nyní hlavním pilířem práce na dálku a tento monitor nabízí kvalitu, spolehlivost a zabezpečení, které uživatelé hledají. Vestavěná 5MP webová kamera, certifikovaná pro Windows Hello, přináší vysoce kvalitní obraz, zatímco mikrofon s potlačením hluku a 5wattové integrované reproduktory poskytují jasnou komunikaci a optimální interakci. Fyzický přepínač kamery zajišťuje větší soukromí pro uživatele, když se kamera nepoužívá.

Flexibilní připojení je na dnešním pracovišti naprostou nutností, bez ohledu na to, kde to může být, a proto Philips 34E1C5600HE obsahuje řadu praktických funkcí pro multitasking. Například, technologie MultiView umožňuje uživatelům pracovat s několika zařízeními současně, zatímco konektor USB-C s napájením poskytuje snadné řešení vysokorychlostního přenosu dat a časově úsporné nabíjení najednou, vše pomocí jediného kabelu.

Kromě všech těchto funkcí si uživatelé Philips 34E1C5600HE mohou být jisti, že je postaráno i o jejich fyzické pohodlí, a to díky režimu LowBlue Mode a technologii FlickerFree šetrné k očím v kombinaci s nastavením výšky a sklonu stojanu, které jsou příznivé pro držení těla. Monitor Philips 34E1C5600HE bude dostupný od července za 15 089 Kč.

Zdroj: Philips

Mohlo by vás zajímat

Reklama