Chytrý odvlhčovač od Tesly pomůže zlepšit ovzduší v domě

S pomocí aplikace Tesla Smart se zvlhčovač připojí k domácí Wi-Fi síti a k internetu / Witty
Příliš vlhký vzduch je živnou půdou plísní škodlivých pro naše zdraví. Společnost Witty proto doplnila do své nabídky zařízení inteligentní domácnosti odvlhčovač Tesla Smart Dehumidifier XL, který pomůže v boji proti vlhkosti a plísním v domech i bytech.

Optimální míra relativní vzdušné vlhkosti je mezi 40 až 60 % – sušší ani vlhčí vzduch není pro lidský organismus příznivý. Příliš suchý vzduch ztěžuje podle webu distributora dýchání a způsobuje kašel či pálení očí, zatímco vlhký vzduch podporuje tvorbu plísní a má destruktivní vliv na nábytek a další vybavení domácnosti. Plísně ohrožují především děti a starší lidi, jejichž organismus se jim nedokáže účinně bránit.

Nový chytrý odvlhčovač vzduchu Tesla Smart Dehumidifier XL je se svým maximálním odvlhčovacím výkonem 12 litrů za den vhodný i do prostor s velmi vysokou relativní vlhkostí vzduchu. Nová technologická vychytávka zbaví vlhkosti místnosti s plochou až do 40 m2.

Zásobník na vodu pojme vodu až do objemu 3,2 litru. Jakmile dojde k naplnění nádržky odvlhčovače, zařízení automaticky zastaví kompresor i ventilátor a indikátorem na ovládacím panelu nebo v aplikaci dává vědět, že je nutné vodu vylít. Pokud je zajištěný odvod vody vypouštěcí hadicí, může odvlhčovač pracovat nepřetržitě, resp. bez přerušení podle nastaveného časového plánu.

Předností chytrého odvlhčovače Tesla Smart Dehumidifier XL je možnost jeho ovládání nejen prostřednictvím přehledného ovládacího panelu s displejem, ale také přes mobilní aplikaci Tesla Smart, která je k dispozici pro telefony s Androidem a iPhony.

S pomocí aplikace Tesla Smart se zvlhčovač připojí k domácí Wi-Fi síti a k internetu, takže je možné zařízení ovládat a kontrolovat jeho stav kdykoli a odkudkoli. K ovládání odvlhčovače lze využít i hlasové asistenční služby Google Assistant a Amazon Alexa.

Tesla Smart Dehumidifier XL nabízí tři úrovně intenzity odvlhčování a také tři režimy ventilátoru. Díky vestavěnému filtru je ze zařízení vyfukován nejen odvlhčený, ale také čistý vzduch.

Filtr je nutné vyměnit po každých 2200 hodinách provozu, na což upozorní indikátor na ovládacím panelu i oznámení v aplikaci Tesla Smart. Odvlhčovač Tesla Smart Dehumidifier XL také pravidelně kontroluje únik chladiva, opožděným startem chrání kompresor před nadměrným opotřebením a pokud by snad došlo k zamrznutí výparníku, teplotní čidlo zajistí jeho automatické odmrazení.

Zdroj: Witty

Mohlo by vás zajímat

Reklama