Chytré žárovky Philips Hue mají vyšší svítivost, až 1600 lumenů

Jasem světla odpovídá novinka klasické 100W žárovce / Philips
V řadě chytrého osvětlení Philips Hue se nyní nově objevila žárovka se světelným tokem až 1600 lumenů. Jas světla tak odpovídá tradiční žárovce o výkonu 100 W, žárovka je proto vhodná do všech místností, kde potřebujete více světla, ať už se jedná o kuchyň nebo třeba obývací pokoj.

Chytré osvětlení Philips Hue poskytuje jednoduché nastavení spolu s širokými možnostmi použití – ať už chcete pomocí světla navodit tu správnou atmosféru k relaxaci, nebo naopak potřebujete světlo, které vám pomůže koncentrovat se na složitý úkol.

Chcete si užít domácí kino a pomocí světel se ponořit do hloubky sledovaného příběhu? Nebo byste více ocenili ranní probouzení pomocí jasného světla vycházejícího slunce? To vše není pro Philips Hue problém.

A protože se chytré osvětlení hodí nejen pro jakoukoliv situaci, ale i do jakékoliv místnosti, rozšířila se rodina Philips Hue o žárovky s vyšší svítivostí 1600 lumenů (oproti původním 800 lm a 1100 lm). Jasem světla tak odpovídají klasické 100W žárovce a jsou ideální všude tam, kde potřebujete intenzivnější světlo, jako třeba v kuchyni, pracovně, nebo třeba v garáži.

A jak se tato žárovka liší od dosavadních Philips Hue žárovek? Dosavadní chytré Hue žárovky disponovaly hodnotami svítivosti 800 lm. Nově jsou žárovky k dispozici i se svítivostí 1100 a 1600 lumenů. A proč by nás tato hodnota – světelný tok, neboli svítivost – měla zajímat? Udává totiž to, co skutečně vidíme, na rozdíl od wattů, které udávají množství veškeré energie, kterou světelný zdroj spotřebuje. Žárovka s vyšším světelným tokem je tak vhodná zejména na místa, kde potřebujete jasnější a intenzivnější světlo.

Žárovku Philips Hue o svítivosti 1600 lumenů je možné pořídit ve variantě s paticí E 27 ve všech dostupných řadách – tedy Philips Hue White, White Ambiance i White and Color Ambiance.

Zdroj: Philips

Mohlo by vás zajímat

Reklama