Nové počítačové skříně Cooler Master CMP 520 a CMP 320

Černé provedení ozvláštňuje přední panel inspirovaný asymetrickými tvary broušených krystalů v geodách / Cooler Master
Cooler Master uvedl na trh nové, cenově dostupné herní počítačové skříně ze série CMP. Modely CMP 520 a CMP 320 umožňují zvolit z ATX, resp. m-ATX formátu.

Společnými přednostmi jsou dle webu výrobce vynikající proudění vzduchu díky obrovským vstupům, ARGB podsvícení dokreslující herní doupě a rozumně nastavená cena (cca 2300 Kč za model CMP 520).

Černé provedení ozvláštňuje přední panel inspirovaný asymetrickými tvary broušených krystalů v geodách. Výrazné geometrické linie vytváří odvážný design, který doplňuje stylová mřížka FineMesh umožňující dostatečné proudění vzduchu, filtraci prachu a zvýrazňující tři, resp. dva předinstalované ARGB ventilátory.

Nové skříně CMP poprvé využijí exkluzivní sadu ventilátorů, navržených pro zjednodušenou správu ARGB podsvícení a snadnější instalaci. Uživatelé si mohou přizpůsobit světelné efekty pouhým kliknutím nebo je detailněji nastavit připojením k základní desce. Obě skříně pojmou až 6 ventilátorů a celkově nabídnou dostatečný prostor pro nejmodernější komponenty.

Obě skříně poskytují dostatek prostoru pro budoucí upgrade komponent. Model CMP 520 umožňuje až 350 mm dlouhé grafické karty a 161 mm vysoké chladiče procesoru, zatímco CMP 320 až 360 mm dlouhé grafické karty a 163,5 mm vysoké chladiče procesoru.

Skříně podporují osazení až 6 ventilátory a umístění radiátoru na přední, vrchní nebo zadní stranu tak, aby chladící výkon neprovázely kompromisy. V případě modelu CMP 520 je k dispozici kryt s průduchy umožňující instalaci aktivně chlazených jednotek s ventilátorem nahoru či dolů a samozřejmě instalaci pasivně chlazených zdrojů.

Zdroj: Cooler Master

 

Mohlo by vás zajímat

Reklama