Dvě nové sublimační tiskárny SureColor pro potisk textilu

Model SC-F6400 ve srovnání se svým předchůdcem SC-F6300 zvyšuje produktivitu o 20 % / Epson
Epson uvede na trh sublimačních tiskáren dva nové 44palcové sublimační produkty. Čtyřbarevný model SureColor SC-F6400 a šestibarevný model SureColor SC-F6400H jsou navrženy pro tisk nízkého a středního objemu a jsou ideální pro aplikace, jako je textilní produkce, personalizace produktů a kvalitní reprodukce fotografií.

Tiskárny nabízejí dle webu společnosti Epson řadu významných vylepšení, včetně vyšší produktivity a sníženého množství odpadu.

Obě tiskárny jsou založené na technologii Micro TFP PrecisionCore společnosti Epson, která je navržena pro poskytování dostatečné obrazové kvality, a nabízejí odlišné výhody v závislosti na potřebách uživatele.

Model SC-F6400 ve srovnání se svým předchůdcem SC-F6300 zvyšuje produktivitu o 20 %. Model SC-F6400H poskytuje rozšířený barevný prostor použitím CMYK inkoustů a volbou buď fluorescenční růžové a fluorescenční žluté, světle azurové a světle purpurové nebo oranžové a fialové.

To znamená, že SC-F6400H jako první šestibarevná 44palcová sublimační tiskárna společnosti Epson zpřístupňuje rozšířenou řadu potenciálních aplikací pro textilní i pevné substráty. Toto vylepšení bude zajímat především uživatele zabývající se produkcí módních výrobků, sportovního i domácího oblečení, měkkého značení a propagačních výrobků.

Tiskárny SC-F6400 a SC-F6400H nabízejí uživatelům několik dalších výhod včetně nových inkoustových balení s větší kapacitou, která obsahují o 45 %* více inkoustu (1,6 l), čímž se snižuje frekvence výměny a množství odpadu.

Inkoustová balení stačí pouze protřepat a vložit, už žádné nalévání a míchání způsobující nepořádek. Tiskárny také používají novou 4,3palcovou dotykovou obrazovku, která je o 30 % větší než u předchozího modelu. Zjednodušené postupy údržby minimalizují prostoje, s tiskárnami je dodáván software, který firmám pomůže pracovat ještě efektivněji a lépe analyzovat náklady a ziskovost.

Oba produkty nabízejí uživatelům kompletní řešení včetně hardwaru, softwaru, tiskové hlavy, inkoustu, sublimačních papírů a záruky. SC-F6400H navíc zahrnuje navíjecí jednotku.

Zdroj: Epson

Mohlo by vás zajímat

Reklama