Nová řada 4G AI smart routerů umožňuje být nepřetržitě online

Vestavěný AI optimalizátor Wi-Fi sítě neustále vyhledává nejméně zarušený Wi-Fi kanál / D-Link
Společnost D-Link představila tento týden nové přírůstky do svojí rodiny pokročilých Wi-Fi routerů EAGLE PRO AI s umělou inteligencí (AI) – smart router AX1500 4G+ (G416), smart router AX1500 4G (G415) a smart router N300 4G (G403).

Tato řada nových 4G smart routerů D-Link byla navržena tak, aby splňovala stále vyšší nároky moderních chytrých domácností a kanceláří, nabízí totiž připojení, které je chytřejší, bezpečnější, rychlejší a spolehlivější než kdykoli předtím.
 
Novinky dokážou eliminovat špatnou konektivitu v široké škále prostředí – od domácností, které se snaží udržet ve spolehlivém síťovém provozu neustále rostoucí počet propojených zařízení, až po ty, které chtějí vylepšit svoje podmínky pro práci z domova.

Souběžná podpora 4G LTE/3G mobilního připojení a širokopásmového připojení k internetu přes optický kabel umožňuje být nepřetržitě online i v případě, že některé z těchto připojení selže.
 
Smart router AX1500 4G+ (G416) a smart router AX1500 4G (G415) jsou ideální pro ty, kteří mají problémy se špatným nebo často vypadávajícím pevným připojením k internetu a chtějí využívat spolehlivější rychlý mobilní 4G LTE internet.
 
Oba tyto 4G chytré routery se snadno instalují a nastavují, podporují v rámci řady EAGLE PRO AI funkci mesh sítě a představují kombinaci nejmodernější bezdrátové technologie Wi-Fi 6 s chytrými funkcemi umělé inteligence.

Vestavěný AI optimalizátor Wi-Fi sítě neustále vyhledává nejméně zarušený Wi-Fi kanál, aby mohl nabídnou vždy to nejlepší připojení. Zároveň upřednostňuje nejkritičtější provoz, aby zajistil maximální stabilitu přenosu dat a spokojenost uživatelů online služeb.

G416 zvládá mobilní připojení 4G+ LTE Cat 6 s rychlostí až 300 Mb/s, zatímco G415 s podporou 4G LTE Cat 4 nabízí rychlost přenosu až 150 Mb/s. Obě zařízení umožňují vytvořit dvoupásmovou Wi-Fi 6 síť s celkovou rychlostí až 1500 Mb/s.
 
Cenově výhodnou alternativou k těmto dvěma modelům je smart router N300 4G (G403), který přináší také 4G LTE mobilní připojení k internetu s rychlostí až 150 Mb/s a je vybaven mnoha bezpečnostními funkcemi, například duálními aktivními firewally (SPI a NAT), které zabraňují potenciálním útokům přes internet, nebo nejnovějším WPA3 šifrováním pro lepší ochranu před průnikem do Wi-Fi sítě.
 
Všechny tři nové 4G routery fungují se SIM kartami jakéhokoli mobilního operátora. Routery neustále kontrolují síť a monitorují využití dat pomocí integrovaného AI asistenta, který zasílá doporučení a týdenní přehledy do aplikace EAGLE PRO AI. Aplikace je plně kompatibilní s hlasovými službami Google Assistant a Amazon Alexa, takže uživatelé mohou pohodlně ovládat Wi-Fi připojení, aniž by museli hnout prstem.

Nové 4G smart routery EAGLE PRO AI budou v prodeji za doporučené ceny 2 499 Kč (G403), 3 599 Kč (G415) a 4 299 Kč (G416).

Zdroj: D-Link

Mohlo by vás zajímat

Reklama