Reproduktor Smart Soundbar 600 s 3D zvukem Dolby Atmos přichází i na tuzemský trh

Novinka umožňuje také streamovat hudbu přímo přes Wi-Fi například ze Spotify / Bose
Bose uvádí na český trh kompaktní Smart Soundbar 600, který nabízí působivý 3D zvuk Dolby Atmos (včetně zvukových efektů slyšitelných shora), Wi-Fi, vestavěný Chromecast, podporu AirPlay 2 i Spotify Connect.

Na trhu doplňuje vlajkovou loď Bose v této kategorii, Smart Soundbar 900. Smart Soundbar 600 je dle webu Bose kompaktní, ale velmi výkonný reproduktor v matném černém provedení s kovovou mřížkou určený pro instalaci k televizoru.

Využívá pětici speciálně navržených měničů (reproduktorů), které pracují mimo jiné také se zvukem odraženým od stěn a stropu.

Pokud je film vybaven zvukovou stopou Dolby Atmos, vytvoří Bose Smart Soundbar 600 skutečný trojrozměrný zvuk včetně skvěle srozumitelných a přesně umístěných dialogů a zvukových efektů přicházejících k uším posluchače nejen ze stran, ale také shora.

Uživatelé tak mohou slyšet například zvuk deště nebo prolétajícího vrtulníku nad sebou. Při sledování filmů bez prostorového zvuku přichází na řadu patentovaná technologie Bose TrueSpace, která vytváří na základě inteligentních algoritmů vlastní prostorový zvuk.

Kromě poslechu filmového zvuku lze Bose Smart Soundbar 600 a jeho technologie využít i pro působivou reprodukci hudby. Díky rozhraní Wi-Fi, Bluetooth, vestavěnému Chromecastu a podpoře AirPlay 2 nabízí přístroj řadu chytrých funkcí.

S využitím kompatibility se všemi aktuálně prodávanými chytrými reproduktory stejné značky ho lze velmi jednoduše začlenit například do propracovaného systému bezdrátového rozvodu hudby Bose.

Pomocí aplikace Bose Music lze poté rozeznít celý dům, ovládat nejen nastavení zdroje zvuku v jednotlivých místnostech, ale také streamovat hudbu do soundbaru přímo přes Wi-Fi ze Spotify.

Zdroj: Bose

Mohlo by vás zajímat

Reklama