Nový 32palcový herní monitor s obnovovací frekvencí 240 Hz a dobou odezvy 1 ms

Model AG325QZN/EU má rozlišení QHD (2560 × 1440) / AGON
Monitor AGON AG325QZN/EU s 31,5palcovou úhlopříčkou (80 cm) je vybaven panelem Fast VA, který dokáže pracovat s obnovovací frekvencí 240 Hz. Zaujme také díky kontrastnímu poměru 3000:1, hluboké černé, sytým barvám a certifikaci DisplayHDR 400.

Zatímco hráči FPS esportů dávají přednost displejům menších rozměrů (27″ nebo dokonce 24″), aby se mohli lépe soustředit na veškerou akci probíhající najednou, esporty a soutěžní hraní pokrývají celou škálu žánrů, kde může dávat větší smysl velikost displeje 32″.

Akční/RPG tituly, bojové hry, strategie v reálném čase a tahové strategie nebo simulační hry – všem těmto hrám prospívá dle webu AGON větší velikost displeje, aby lépe zobrazovala složité detaily nebo hráče vtáhla do samotné akce.

Displej s úhlopříčkou 31,5″, jako je například u modelu AG325QZN/EU, nabízí více prostoru na obrazovce při zachování běžného poměru stran 16:9, což hráčům usnadňuje přizpůsobení.

Model AG325QZN/EU má rozlišení QHD (2560 × 1440), což je ideální hodnota pro bohaté detaily a vysokou snímkovou frekvenci. V porovnání například s rozlišením 4K mohou moderní grafické procesory v mnoha titulech mnohem snadněji dosáhnout 240 snímků za sekundu v rozlišení QHD, což hráčům umožňuje využívat vysoké obnovovací frekvence od první chvíle.

Model AG325QZN/EU využívá panel Fast VA, který nabízí rychlé doby přechodu pixelů (až 1 ms GtG) a nízkou perzistenci pixelů (0,5 ms MPRT), přičemž si můžete vybrat z různých úrovní, takže hráči mohou odezvu monitoru vyladit podle svého vkusu a dosáhnout tak zážitku bez duchů.

Podpora technologie Adaptive-Sync zajišťuje hraní bez trhání a zadrhávání na obou platformách. Zatímco u monitoru s obnovovací frekvencí 60 Hz se uživateli zobrazí nový snímek každých 16 ms, u monitoru s obnovovací frekvencí 240 Hz je tato doba snížena na pouhé 4 ms. Díky krátkému času mezi jednotlivými snímky budou mít hráči pocit většího propojení se hrou – což jim umožní rychleji reagovat na akce soupeřů.

Mimo herní hodiny je monitor díky velkému displeji s úhlopříčkou 31,5″ jako stvořený pro produktivitu při každodenních úkolech. Velká plocha obrazovky umožňuje uživatelům otevírat a pracovat s více okny aplikací současně. Díky certifikaci VESA DisplayHDR 400 monitor AG325QZN/EU vykresluje HDR obsah ve videích a hrách.

A díky jasu 400 nitů a širokým pozorovacím úhlům (178°/178°) je monitor vhodný i pro použití v jasných vnitřních prostorách. Monitor má také čtyřportový rozbočovač USB 3.2 a upstream USB port k PC, který uživatelům umožňuje připojit periferní zařízení přímo k monitoru, čímž se snižuje nepořádek na stole.

AG325QZN/EU má elegantní hranatý design s velmi tenkými rámečky a robustním kovovým stojanem. Ergonomický stojan s možností nastavení náklonu (-5/23°), výšky (150 mm), natočení (-20/20°) a orientace pivot (90°) umožňuje pohodlné používání pro každého uživatele a každou příležitost. Model AOC AGON AG325QZN/EU je již v prodeji, a to za 13 789 Kč.

Zdroj: AGON

Mohlo by vás zajímat

Reklama