HONOR 70 Lite je již v ČR. Cenově dostupný smartphone s podporou 5G a vysokou kapacitou baterie

Funkce Dual-View Video Recording umí nahrávat videa z přední i zadní kamery zároveň / HONOR
Nový HONOR 70 Lite s 5G čipem Snapdragon je od 3. dubna 2023 v prodeji také v České republice. Model se může pochlubit například velkou kapacitou baterie 5000mAh pro celodenní výdrž.

Novinka má ploché hrany a zároveň zaoblené rohy, tak aby se pohodlně držela v dlani. Pomocí čtečky otisků prstů umístěné na straně jej odemknete bezpečně a rychle.

Dojmy ze sledování videí a fotek i dalšího obsahu umocňuje 6,5palcový displej HONOR FullView. Ten zároveň dle webu výrobce chrání oči před škodlivým vlivem modrého světla, což potvrzuje i certifikace od organizace TÜV Rheinland.

Plynulý vizuální zážitek zajišťuje obnovovací frekvence obrazovky až 90 Hz, se kterou HONOR 70 Lite převyšuje řadu smartphonů ze stejné cenové kategorie.

Pokročilá foto a video výbava

Špičku ve své třídě představuje HONOR 70 Lite i co se týče fotoaparátu. Kromě přední kamery s rozlišením 8 MPix má i systém tří zadních fotoaparátů: Hlavní kamera přináší rozlišení 50 MPix, makro kamera 2 MPix a senzor pro snímání hloubky 2 MPix.

Pořídit si selfie a další fotky plné živých detailů, třeba i v nočních podmínkách, je proto s tímto chytrým telefonem hračka. Navíc můžete být kreativní i při tvorbě videí, a to díky funkci Dual-View Video Recording, která umí nahrávat videa z přední i zadní kamery zároveň.

Vysoký výkon díky čipsetu Qualcomm Snapdragon

Bezproblémovou komunikaci a produktivitu zajišťuje čipset Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G a vylepšené funkce konektivity. Hladký provoz smartphonu pak obstarává funkce HONOR RAM Turbo, která v modelu s 4 GB RAM dokáže převést 3 GB úložiště na RAM. Díky této funkci mohou mít uživatelé jistotu, že se procesy na pozadí při přepínání mezi aplikacemi neukončují, takže aplikace nenabíhají od nuly a spouštějí se rychleji.

Celodenní výdrž baterie

HONOR 70 Lite vydrží v provozu po celý den díky ultra velké baterii s kapacitou 5 000 mAh. Na jedno nabití zvládne až 19 hodin přehrávání online videa, 26 hodin streamování hudby, 14 hodin hraní her nebo 52 hodin telefonátů, takže uživatelé mohou být stále online a dobře se bavit. Funkce rychlonabíjení s nabíjecím adaptérem 22,5W HONOR SuperCharge a technologií pro optimalizaci baterie navíc zaručuje, že bude HONOR 70 Lite během chvilky opět připravený k akci.

Chytrá personalizace uživatelského prostředí

Se smartphonem HONOR 70 Lite je vám k dispozici vnitřní úložiště s pamětí 128 GB. To pro lepší představu znamená, že si do chytrého telefonu uložíte více než 28 000 obrázků, 11 000 písniček nebo 450 HD videí. Paměť se navíc může s použitím microSD karty zvětšit až do velikosti 1 TB.

HONOR 70 Lite s operačním systémem Magic UI 6.1 založeném na Androidu 12 nabízí celou řadu chytrých funkcí, jako je HONOR Share pro rychlý bezdrátový přenos souborů mezi zařízeními pro zvýšení vaší produktivity.

Telefon HONOR 70 Lite si můžete pořídit ve dvou elegantních barvách: Ocean Blue a Midnight Black. Od 3. dubna 2023 je HONOR 70 Lite na českém trhu v prodeji za 5 990 Kč.

Zdroj: HONOR

Mohlo by vás zajímat

Reklama