Nabíječka Cubenest S5D0 s výkonem 140 W pro až 5 zařízení současně

Adaptér má celkem 5 USB portů, 3x USB-C a 2x USB-A / Cubenest
Česká firma Cubenest představila v pořadí již svoji třetí GaN nabíječku. Po verzích 33 W a 65 W pro 2 (respektive 3) zařízení přichází s modelem Cubenest S5D0 s maximálním výkonem 140 W pro až 5 zařízení současně.

Nabíječka využívá dle webu výrobce nejmodernější GaN technologii. Ta díky sloučenině nitridu gallitého nezabírá na stole téměř žádné místo, ale zůstává stále velmi výkonná.

Další její předností je mnohem menší tepelné zahřívání a vyšší účinnost než u starších zařízení. Samozřejmostí je také podpora technologie Power Delivery 3.0 pro rychlé nabíjení.

Adaptér má 5 USB portů (3x USB-C a 2x USB-A) a jeho maximální výkon je až 140 W. Aktuální hodnotu výkonu můžete vidět na LCD displeji.

Model má ochranu proti přetížení, ochranu proti přepětí, ochranu proti přehřátí a ochranu proti zkratu, aby bylo zajištěno bezpečné a efektivní nabíjení různých zařízení.

V balení navíc najdete 1,5 metru dlouhý síťový kabel a stojánek, takže nabíječka může být vzdálena od zásuvky a vy si ji můžete umístit přesně tam, kam budete potřebovat.

Kromě dlouhého síťového kabelu a stojánku je v balení také USB-C kabel s nabíjecím výkonem až 100 W o délce 1 metru.

Výkon adaptéru společně s přibaleným příslušenstvím umožňuje rychlé nabíjení různých zařízení a zároveň poskytuje vysokou flexibilitu a pohodlí při použití.

Zdroj: Cubenest

Mohlo by vás zajímat

Reklama