Nový chytrý 4K LED projektor BenQ GP500 pro domácí kino

GP500 využívá 4 reproduktory, které míří do čtyř směrů a vytvářejí 360stupňovou scénu / BenQ
Nový projektor GP500 je vybaven technologií CinematicColor s 90% pokrytím DCI-P3 a 97% Rec. 709, kvalitním audio systémem treVolo a nabízí zároveň jednoduchou instalaci a nastavení.

Projektor GP500 disponuje dle webu výrobce rozlišením 4K UHD s 8,3 miliony pixelů a podporou HDR10/HLG.

Technologie CinematicColor zajišťující pokrytí barevného prostoru DCI-P3 znamená reprodukci realistických barev, přesně takových, jaké zamýšleli filmový režiséři, zatímco automatická kalibrace BenQ Auto Color Calibration zachovává přesnost a dlouhodobou konzistenci barev.

Bohaté možnosti nastavení reprezentuje 1,3násobný zoom s funkcí automatického ostření, automatické korekce lichoběžníkového zkreslení, automatického vyhnutí se objektům nebo automatického umístění na promítací plátno. Díky optimalizaci optické části pro 4K rozlišení je možné promítat více než 100palcový obraz ze vzdálenosti méně než 3 metry.

BenQ GP500 využívá 4 reproduktory s plným rozsahem, které míří do čtyř směrů a vytvářejí 360stupňovou scénu doplněnou o basovou složku. Oceňované akustické řešení systému treVolo s nezávislým DSP vytváří kvalitní 3D zvuk. Každý jednotlivý reproduktor lze individuálně nakonfigurovat.

V rámci systému Android TV jsou připraveny aplikace pro streamování obsahu včetně Prime Video, Hulu a Youtube, stejně tak nechybí podpora AirPlay a Chromecast. Klasické připojení je pak možné přes dva HDMI 2.0b (HDCP 2.2) konektory, USB 2.0, ARC/SPDIF a přes dvoupásmové 2,4/5GHz WiFi a Bluetooth.

Chytrý 4K LED projektor BenQ GP500 bude v České republice v prodeji od poloviny dubna 2023, a to za 42 990 Kč.

Zdroj: BenQ

Mohlo by vás zajímat

Reklama