Cooler Master modernizuje řadu Hyper s modelem 212 Halo

Ventilátor využívá o 10 % zvětšené lopatky oproti předchůdci a zajišťuje tak lepší proudění vzduchu / Cooler Master
Cooler Master uvede na trh v květnu 2023 chladič Hyper 212 Halo. Pokračovatele modelů z úspěšné řady Hyper.

Řada Cooler Master Hyper 212 se v průběhu let stala přední volbou pro chlazení procesorů a získala si pověst jednoho z nejoblíbenějších nereferenčních chladičů vůbec. Cooler Master tuto řadu neustále vylepšuje využitím nových technologií pro výrobu chladicích těles i ventilátorů.

S uvedením modelu Hyper 212 Halo došlo k významné změně designu a technologií a tím se dostává na zcela novou úroveň. Model Hyper 212 Halo je k dispozici v kompletně černé či bílé variantě, sladěny jsou jak inovativní vylepšené ventilátory Halo2, tak chladicí věž s měděnými trubicemi pro odvod tepla. Vše je uzavřeno horním krytem s charakteristickým logem.

Flexibilitu při instalaci dokládá celková výška 154 mm a aktualizované držáky, výsledkem je tak široká kompatibilita s většinou skříní, různou orientací RAM pamětí a nejnovějšími platformami AM4, AM5, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155 či LGA1156.

Ventilátor využívá o 10 % zvětšené lopatky oproti předchůdci a zajišťuje tak lepší proudění vzduchu a celkový chladicí výkon. Hybridní konstrukce rámečku je stabilní a dále optimalizuje provozní vlastnosti ventilátoru. Výrobce se zaměřil také na minimalizaci hluku při zachování výkonu.

MasterFan MF120 Halo2 nabízí elegantní design s využitím Dual Loop LED ARGB podsvícením. Procesorové chladiče Cooler Master Hyper 212 Halo budou k dispozici v průběhu května 2023, a to za 1090 Kč.

Zdroj: Cooler Master

Mohlo by vás zajímat

Reklama