Odolná powerbanka Xtorm Essential nejenom na cesty

Model Xtreme Power Bank Rugged s kapacitou 10 000 mAh snadno nabije i iPhone 4x / Xtorm
Léto pomalu přichází a s ním i první dovolené. Někdo vyrazí do hor, jiný k moři a další sežene karavan a vyrazí na dobrodružné cesty po Evropě. Tak jako tak budou mít ale všichni něco společného. Nenechají doma své elektronické knihy, fotoaparáty, mobilní telefony a někteří ani notebooky, nebo energeticky náročné drony. I proto je vhodné vyřešit ještě před odjezdem otázku, jak zajistit dobíjení všech těchto digitálních hraček.

Řešením může být samozřejmě powerbanka. Ti, kteří vyrazí za odpočinkem na prosluněné pláže mohou využít například powerbanku Xtorm Xtreme Series. Díky vysoké odolnosti a schopnosti nabíjet více zařízení zároveň jim zajistí dostatek energie. Modely této řady umožňují dle webu výrobce průchozí nabíjení, díky kterému je možné z jediného zdroje nabít zároveň záložní nabíječku i mobilní telefon.

U postele na hotelu si proto vystačí s jedinou zásuvkou a ráno budou vždy připraveni na celodenní focení, natáčení i dlouhé videohovory s přáteli, kteří museli zůstat doma. Základní model s kapacitou 5000 mAh stojí 479 Kč.

Divoké túry v přírodě s Xtorm Xtreme Series

Vyšší nároky budou mít dobrodruzi, kteří se vydají do přírody. Komfort dobíjení z hotelové zásuvky jim bude zapovězen, a tak se budou muset spolehnout na energii, kterou si odnesou na zádech. S Xtorm Xtreme Series to však nebude problém. Odolné powerbanky splňující certifikaci IP65 jsou připraveny prakticky na cokoli včetně pádu do mělké vody a spojují malé rozměry s vysokou kapacitou i bohatou funkční výbavou.

Například Xtorm XR101, známá také jako Xtreme Power Bank Rugged s kapacitou 10 000 mAh snadno nabije iPhone 4x a tak bez problémů zajistí energii na víkendovou túru. Poskytne přitom výkon až 18 W a ve večerních hodinách zastane i funkci svítilny. A když ji uživatel zapomene před balením nabít, nevadí. Z 0 do 100 % se díky rychlému nabíjení zvládne dobít už za 3 hodiny. To vše za 1 490 Kč.

Energetický komfort na silnici i bez kempové přípojky

Skutečný energetický přepych si mohou dovolit ti, kteří zvládnou převoz větší zásobárny energie, jakou je například Xtorm Power Station XP500. Ocení ji tak všichni, kteří se rozhodnou podniknout dovolenou v automobilu nebo karavanu. Nabíjecí stanice se totiž pyšní nejen vysokým výkonem 500 W, ale také ohromující kapacitou 612 Wh.

Tu ukrývá v těle s rozměry 19 x 32 x 20 cm a hmotností 9450 g. Pro přenášení je navíc vybavena pohodlnou rukojetí, díky které není problém ani s manuálním transportem na místo, kde se postará o napájení čehokoli s příkonem do 500 W. A to je střední model řady Xtreme Power Station, která nabízí ještě 300W a 1300W variantu.

Už nikdy se tak nestane, že bude nutné spěchat k nejbližšímu kempu s elektrickou zásuvkou. Ať už se majitelé zastaví kdekoli, vždy si budou jisti, pohodlným napájením pro osvětlení, telefony, drony, a dokonce i malé vařiče, aniž by bylo nutné mít nastartovaný karavan, nebo automobil. A co víc, všechny nabíjecí stanice Xtorm lze připojit ke skládacím fotovoltaickým panelům Xtorm Solar Panel a kdekoli si vyrobit vlastní energií.

Zdroj: Xtorm

Mohlo by vás zajímat

Reklama